Sayfa 4 Toplam 174 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4343 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bilgisayar - Donanım (Haberleş - Yardımlaş)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

LÜTFEN YARDIM!!!

bilgisayarimda p4 3.0 islemci var. fakat hastasi oldugum cm 01-02 oyununu oynayamiyorum. bu oyunu oynamak için en fazla p4 2.66 islemci olmasi lazim. bunun üstü bu oyunu çalistirmiyor. elinde p4 2.66 islemci olan biriyle islemcimi takas etmek istiyorum. ilgilenen renkdaslar lütfen bana özelden ulassin. (istanbul avrupa yakasinda olursa çok sevinirim [img]smileys/smiley4.gif[/img])

3 haftadir virüs programi kullanmiyorum. Bilgisayarim hiç çökmedi [img]smileys/smiley1.gif[/img]

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı erdinç67 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı selimberkan Nickli Üyeden Alıntı

güvenli kipte açmak için f1 e basmak gerekior degilmi

?

Güvenli kipte[/B] açmak için bilgisayar[/B] açildiktan sonra F8 tusu ile gerekli menüye gelebilirsiniz. Buradan Windows u güvenli[/B] kipte [/B]baslat seçenegini seçtiginizde sistem düzgün sekilde açilacaktir

Dikkat etmeniz gereken nokta,güvenli kipteyken printer,usb cihazlar,vb. bilgisayar tanimaz...O yüzden isinizi hallettikten sonra bilgisayari tekrar normal kipte açmalisiniz...

Kaan var yaaa

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Ya arkadaslar zaman zaman benim bu zaten mesajimin ayarlarinda da görüldügü gibi bozukluklar oluyor.Araligi çok fazla veriyor , yazi karakteri degisiyor,font boyutu degisiyor.bu ayarlari nasil düzelte bilirim.Bazen kendiliginden düzelip tekrar oluyor bende kaynaklandigi konusundada süphe duyuyorum.Acaba forumun dan kaynaklaniyor olabilirmi ki böyle mesaj atanlara zaman zaman rastliyorum forumda.....

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar merhaba size bi kaç sorum olcak ben avast kullaniyorum ama su aralar güncelleme süreniz bitmek üzere gibi bi mesaj almaya almaya basladim.virüs programini silip tekrar yüklesem olur mu ?setup'i hala bende yüklü [img]smileys/smiley2.gif[/img]..

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

FIRTINA_61

Kullandigin Avast programinin sürekli kullanim için sifresini alip güncelleme yapmismiydiniz? Belkide deneme sürümü yüklemisindir?
    Böyle sormamasi lazim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende de ayni seyi yapti deneme sürümü oldugu için. ben tekrar kurdum kullanmaya devam ettim [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Alıntı FIRTINA_61 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar merhaba size bi kaç sorum olcak ben avast kullaniyorum ama su aralar güncelleme süreniz bitmek üzere gibi bi mesaj almaya almaya basladim.virüs programini silip tekrar yüklesem olur mu ?setup'i hala bende yüklü ..

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar bi sorum olcak bendekisorular da bitmiyor eskiden javascript programi vardi netten indirmistim..bu superonline,yahoo vb sitelerdeki oyunlari açarken gerekli..simdi ise yükledigim siteyi bulamiyorum bi yardimci olsaniz güvenilir bi javascript sitesi verseniz bi zahmet ilgilenirseniz sevinirim tesekkürler

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

selamun aleyküm bilgisayarımda bi sorun varda şöle anlatıyım bilgisayar saatinin olduğu bölgede bi sembol çıkıyor üstüne geldiğimde mouse'la Critical System Errors!! yazıyor tıkladığımda http://www.virusbursters.com/?aff=334 bu site açılıyor ama bilgisayarda bi sorun yok.açılması kapanması normal virüs programıyla da virüs taraması yapıyorum(avast antivürüs) virüs yok diyor bi sorun var mı yoksa....ilginiz için teşekkürler arkadaşlar...
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

turkercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı CaRTeR_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bi sorum olcak bendekisorular da bitmiyor eskiden javascript programi vardi netten indirmistim..bu superonline,yahoo vb sitelerdeki oyunlari açarken gerekli..simdi ise yükledigim siteyi bulamiyorum bi yardimci olsaniz güvenilir bi javascript sitesi verseniz bi zahmet ilgilenirseniz sevinirim tesekkürler
    www.java.com burdan java yükle arkadaşım.

turkercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ÇAYKARALI_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamun aleyküm bilgisayarımda bi sorun varda şöle anlatıyım bilgisayar saatinin olduğu bölgede bi sembol çıkıyor üstüne geldiğimde mouse'la Critical System Errors!! yazıyor tıkladığımda http://www.virusbursters.com/?aff=334 bu site açılıyor ama bilgisayarda bi sorun yok.açılması kapanması normal virüs programıyla da virüs taraması yapıyorum(avast antivürüs) virüs yok diyor bi sorun var mı yoksa....ilginiz için teşekkürler arkadaşlar...
    arkadaşım çözümünü yazıyorum %99 kurtulursun bu sorundan.

Hijack This: http://www.thespykiller.co.uk/files/HJTsetup.exe
    Smitfraud http://siri.urz.free.fr/Fix/SmitfraudFix.zip

bu programları indir.

Hijack this programını kur, Smitfraud programını arşivden çıkar (zip)
    Bilgisayarını kapat ve güvenli modda aç (Güvenli modda açmak için bilgisayar açılırken f8 tuşuna bas ve güvenli modu seçip devam et)

Normal kullanıcı hesabı ile giriş yapın, Gelen kutucuğa Evet de ve Arşivden çıkardığın Smithfraud klasörünün içinden SmitfraudFix.cmd yi
    çalıştır. Enter a bas 2 yi tuşla ve Enter a bas. Sürücü sıkıştırma işleminin bitmesini bekle, Çıkan kutucuğa y yazıp Enter a bas...
    Restart etmeni isterse bilgisayarına restart at ve Normal olarak başlat...
    Hijack this programını çalıştır full sistem taraması yapın ve sorunun halledilsin.
    inş sorunun gider

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı golasaliyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LÜTFEN YARDIM!!!

bilgisayarimda p4 3.0 islemci var. fakat hastasi oldugum cm 01-02 oyununu oynayamiyorum. bu oyunu oynamak için en fazla p4 2.66 islemci olmasi lazim. bunun üstü bu oyunu çalistirmiyor. elinde p4 2.66 islemci olan biriyle islemcimi takas etmek istiyorum. ilgilenen renkdaslar lütfen bana özelden ulassin. (istanbul avrupa yakasinda olursa çok sevinirim [img]smileys/smiley4.gif[/img])
    Hiç öyle iş olurmu. İşlemci güçlü oyunu açmıyor diye bir sorun olabilir mi! İşlemci den önce oyunları Ekran kartı oynar.

Bir diğer konuda virüs yazılımları. Hiç bir Anti virüs yazılımı sizi virüslerden kurtaramaz.
    Öncelikle Windows XP denen virüs ile uğraşmanız gerekiyor.
    XP-AntiSpy yazılımını bir inceleyin.

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Aynı sorun bende de vardı.
    İnternet Explorer'ı, Java'yı ve bilimum herşeyi kaç defa silip kurdum olmadı. Sonunda vazgeçtim. Mozilla'yla idare ediyordum
    Kaspersky kurunca geçti. Silmiştim onu, makine de tam o sıralarda bozulduydu. Son zamanlarda Kaspersky'i silmişsen belki o yüzden olabilir. Sildiğin şeyleri tekrar kur bence...
    Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!
    - Eomer -

Nereden
    İstanbul

arkadaşlar bu vista ne zaman çıkıyordu yoksa çıktı mı???

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vista ekim ayında çıktı.
    Özkan SÜMER

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mehmetf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu vista ne zaman çıkıyordu yoksa çıktı mı???
    Çıkmasına çıktı da hemen kırdılar.
    "Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

arkadaslar merhaba size bi kaç sorum olcak ben avast kullaniyorum ama su aralar güncelleme süreniz bitmek üzere gibi bi mesaj almaya almaya basladim.virüs programini silip tekrar yüklesem olur mu ?setup'i hala bende yüklü [img]smileys/smiley2.gif[/img]..

olmaz bilgisayarının kimliği vardır ve sen her programı yükleyişinde bi şekilde tanır istersen hemen sil süren bitene kadar bekle tekrar yükle çalışmaz ben de 7,5 yıllık serial var özel mesaj yoluyla istersen yollayabilirim...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Şu Vista 2GB Ram, 15 GB boş hardisk alanı istiyor. Herkes biliyormu Pc ciğini

Trabzonspor Kongre Üyesi

@inferno.999

Böyle şeyleri teklif etme forum içinde. Madem yardım edeceksin özel mesaj ile yardımını ilet

Alıntı bordobluex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @inferno.999

Böyle şeyleri teklif etme forum içinde. Madem yardım edeceksin özel mesaj ile yardımını ilet

gözlerini kocaman aç ve mesajımı iyi oku tamam mı senin kadar kurallardan haberim var bana admincilik oynama!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Alıntı inferno.999 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7,5 yıllık serial var özel mesaj yoluyla istersen yollayabilirim...
    Okuyorum

Alıntı bordobluex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okuyorum

ii o zmn forumda crack serial paylaşımı yapılmaycağını bildiğimi bilmeyerek üzerime çullanmanı hoşgördüm...

sheva
    Ziyaretçi

biri bana yardım edebilir mi pdf formatında bir dosyadaki bir tabloyu worde kopyalamak istiyorum. pdf yi programla worde çevirdik (biraz uğraştıktan sonra) ama bu sefer de tablo minicik kaldı. çok önemli valla kalacam yoksa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sanırım benim bir sorunum var. Bilgisayarimdakı klasörler kendilerini kendi içlerine tekrar kopyalıyor.

Mesela Belgelerim klasörü içinde bir tane daha belgelerim klasörü var. Siliyorum 2 dakika sonra tekrar kendi kendine kopyalanıyor. Müziklerim klasörü içinde bir tane daha müziklerim klasörü, resimlerim klasörü içinde bir tane daha resimlerim klasörü var. Ne kadar silersem sileyim hemen kopyalıyor kendi kendine

Umarım anlatabildim derdimi
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar benim mikrofon çalıştırmam lazım ama yapamıyorum sanırım denetim masasında bir şeyler yapmam lazım bana yardım ederseniz sevinirim çünkü önemli

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)