Sayfa 296 Toplam 299 Sayfadan BirinciBirinci ... 196 246 286 294 295 296 297 298 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7457 adet sonuctan sayfa basi 7,376 ile 7,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Abdullah Mucib Avcı | Teknik Direktör

Nereden
    İstanbul

Elimde inanılmaz potansiyelli olmasa da 5-6'ya okutabileceğimiz U21 milli santraforu ve belki de daha potansiyelli olan U19 milli santraforu var ama ben gidip gelecek sezon bizimle olmayacak olan müzmin faydasız Pepe'yi ve bir diğer faydasız Umut Bozok'u oynatıyorum. Kulübüme her türlü şekilde zarar vermeyi çok severim. Tek umrumda olan şey Süper Lig puan ortalamam. Bilin bakalım ben kimim?

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı BrtnPnk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimde inanılmaz potansiyelli olmasa da 5-6'ya okutabileceğimiz U21 milli santraforu ve belki de daha potansiyelli olan U19 milli santraforu var ama ben gidip gelecek sezon bizimle olmayacak olan müzmin faydasız Pepe'yi ve bir diğer faydasız Umut Bozok'u oynatıyorum. Kulübüme her türlü şekilde zarar vermeyi çok severim. Tek umrumda olan şey Süper Lig puan ortalamam. Bilin bakalım ben kimim?
    avcinin öyle bir hedefi yok.Tek hedefi puan ortalamasi yüksek olmasi ama artik ligte de is bulamaz bizden gittikten sonra.IBB de para yok artik.Milli takima zaten lobisi yetmez.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Can yakan bireysel hataya: "Futbolun içinde var bunlar"

Takım halinde yapılan hataya: "Gelişmiyorsa bay bay..."

Keşke Konya maçında da, üstelik kazanmışken iki oyuncuyu yakmasaydı. Bugünkü olgun tavrı gösterseydi.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (20.04.2024 Saat 22:01 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mehmet Can'ı Baniya'yı söverek kenara almaya benzemiyor değil mi Visca'yı, Pepe'yi kenara almak?

Forma adaleti falan yok takımda. Kimse takmıyor bu yüzden seni.
    ( ゚д゚)

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Can yakan bireysel hataya: "Futbolun içinde var bunlar"

Takım halinde yapılan hataya: "Gelişmiyorsa bay bay..."

Keşke Konya maçında da, üstelik kazanmışken iki oyuncuyu yakmasaydı. Bugünkü olgun tavrı gösterseydi.
    Abdullah avcının hocalığıyla ilgili kısa bir özet.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Harcadığın Enis maç alıyor ama Umut ile devam et sen
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sezon basinda takimin basonda olsa enis destan asla forma bulamazdi evlatligi oynardi. Dunya futbolunda her td gençlere sans verir ama bu inatci vermiyor kendini su per td olduğunu düşünen biri
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Cezalı Üye
    Nereden
    Kuzey Amerika

Şu adam akp den torpilli degilse ben de birsey bilmiyorum. Ne hakemler eskisi gibi bizle ugrasiyor ne yerel medya ulusal basinda bunun hakkinda olumlu konusan var ne de yonetimden birileri cikip muhalefet ediyor. Siyaset komple kulubu ele gecirmis. Ertugrul dogan gitse ne olacak yine baska bir Akp yalamasi baskan gelecek. Yakin donemdeki eski baskanlardan Ahmet agaoglu haricinde hicbiri hayra alamet tipler degildi. Ozkan sumer sagliginda baskan iken o zamanlarda bu veya bunun giib bir adam takimin basinda olsaydi 50 kere kovulurdu.

Bu herif vakti zamaninda kesin torpille galatasaray altyapisi ve genc milli takimda calisti. Bir de o genc milli takim avrupa sampiyonu oldu o zamanki cocuklarin da futbol kariyerini kesin bu bitirmistir. Kerem akturkoglu nu da harcamak istedi de yapamadi. Simdilerde bizdeki gencleri harcamaya calisiyor.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

maç formunda da yazdık buraya da yazalım. sene başında 3 tane stoper alındı. benkovic, fernandez ve baniyya nerde kardeşim? defansta 5 senedir denswil oynuyor yanında gerçek mevkisi orta saha olan mendy oynuyor. bunun açıklaması var mı. mendy denen adamdan stoper olmaz duruşu bile çok komik kalıyor. puan durumuna falan kimse aldanmasın bu sene beşiktaş ve trabzonspor'un en az 65 puanı geçmesi lazımdı şu ana kadar. böyle dandik bir ligde bir sürü puan kaybı yaptık. seneye lig böyle olmaz. 10.haftayı göremeden yollar ayrılır.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu adamla bu kulübün hiçbir şekilde geleceği yok. Gidin Hamsik,Bosingwa,Tekke gibi genç, futbolu bilen adamları getirin de belki yanlışlıkla fakir Alanso çıkar içlerinden. Ben Hamsik'in Alanso gibi bir patlama yapacağını düşünüyorum dünya futbolunda.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

En az bir, bence iki transfer dönemi daha yer. Yeni yönetim gelmeden bunu gönderen olmaz, kendi isteğiyle de gitmez.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pepeye yeni mevki yaptı. Ne düşüyor acaba. Pepenin şeyinde bile değil

Nereden
    Güney Amerika

Ligin ilk 10 sırasındaki takımlara karşı galibiyeti yok. Kayseriyi konyayı yenince millet övüyor. Önümüzdeki sene yapılacak en mantıklı iş kendisi ile devam etmemek olur.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Korkak adam ya. Onuachu'nun 10 kişiyi çalımlayıp gol atmasını bekliyor
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Nereden
    İstanbul

hiç mi vicdanın sızlamıyor 30 üstü adamlara milyonlar verdirirken? hadi takımı, taraftarı, takımın maddi durumunu düşünmemeni geçtim, bu ülkenin milyonlarını geri dönüşü olmayacağını bile bile posası çıkmış adamlara verdirirken hiç mi utanmıyorsun?

sen beklemeyeceksin, sen puan ortalamanı düşürmeyeceksin, sen oyuncu geliştirmekle uğraşmayacaksın diye oyuncuların umutlarını, potansiyellerini harcayacağız, satış yapıp para kazanma kapısını tamamen kapatacağız, sonra büyük hoca şak şak şak dememizi bekleyeceksin.

Cezalı Üye
    Nereden
    Kuzey Amerika

Oyle bir futboldan anlamayan futbol dusmani birinin eline dustu ki anlatamam. Sezon sonunda insallah arkasina bakmadan kacar da kurtarir kendini. Yazik valla oyuncuya.

https://www.facebook.com/story.php?i...5&locale=tr_TR

Nereden
    Güney Amerika

Hiç bir taktik bilgisi olmadığını kanıtlayan bu kaçıncı maç sayamadım. Adam sahasında istanbulspor'dan 5 yese bile kovulmayacağını biliyor.
    Konu Doğukan Uçan tarafından (28.04.2024 Saat 20:15 ) değiştirilmiştir.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Hocam ;
    Arif i bugün gördün, mecburiyetten de olsa,
    Eren i görüyordun,
    Adaletli olacağına inanıyorum sol bek forması artık Arifindir
    Eren toparlanır aklı başına gelir ona bişi diyemem ama bu Arif i kesip Eren e forma vermek kul hakkına girer haberin olsun
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Nereden
    İstanbul

Önde Onuachu- Pepe, orta sahada Berat-Bardhi ile nasıl pres seti çalıştı acaba. Rakip her seferinde tren gibi geçiş hücumu yaptı. Bu takım pres yapamıyor. Üstelik iyi pozisyon da alamıyor. Pres yok, yoğunluk yok. Geri hızlı koşacak atletizm yok. Helva gibi takım.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Hocamın gözü, 35. Haftada açıldı:

"Agresif ve hızlı oynayacağız."

Gaziantep maçından sonra "Top rakipteyken sıcak teması yapmayan bir kimliğimiz var." demişti.

En azından sorunlardan birinin doğru tespit edildiğini görüyoruz.

*

Zaten agresif oynasak, rakibi sıcak temasla bozsak ve hızlı düşünsek kalitemizle sonuca gideriz. Peki soru şu:

Geçen sezonu saymıyorum, herkes zafer sarhoşuydu, sağlıklı düşünme ortamı yoktu, uçtular kaçtılar, ayaklar yerden kesikti. Bu sene niçin düzelme olmadı? Üstelik dışarıdan da takip edip gelmişti.

Şikayet bu ama orta saha tek oyuncu yanında iki hücum oyuncusuyla (Bazen Ömür, Bardhi, Bakasetas son dönemde Pepe) rakibe sıcak temas edilmez tabii. Ha, "eldeki malzeme bu" diyemez. Mendy'yi geri çekmeseydin Hocam. Yanında Berat veya Umut'la en azından göbekte sayıca kalabalık olurduk.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (01.05.2024 Saat 08:30 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocanın basın toplantısında bizden final mi bekliyorsunuz çıkışına anlam veremiyorum.

Şu anda Avrupa Ligi veya Konferans Liginde devam eden hangi takım final parolasıyla yola çıkmıştır? Brugge, Olimpiakos bu takımlar yarı finalde. Biri belki finale çıkacak. Oly bizim takımdan daha kötü bir takım. Brugge Belçika liginde bu sene 3.lük yarışı veriyor. İkisi de finali düşünmemiştir.

Yola çıkarken oyunculara oyunculara başarısızlığı kabul ettiğini hissettirmenin nasıl bir motivasyonu var? gsnin bu halde olmasının sebebi karınla tavla oynarken bile kazanmak için oyna felsefesi muhtemelen. Örnek almak gerek.
    ( ゚д゚)

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocanın basın toplantısında bizden final mi bekliyorsunuz çıkışına anlam veremiyorum.

Şu anda Avrupa Ligi veya Konferans Liginde devam eden hangi takım final parolasıyla yola çıkmıştır? Brugge, Olimpiakos bu takımlar yarı finalde. Biri belki finale çıkacak. Oly bizim takımdan daha kötü bir takım. Brugge Belçika liginde bu sene 3.lük yarışı veriyor. İkisi de finali düşünmemiştir.

Yola çıkarken oyunculara oyunculara başarısızlığı kabul ettiğini hissettirmenin nasıl bir motivasyonu var? gsnin bu halde olmasının sebebi karınla tavla oynarken bile kazanmak için oyna felsefesi muhtemelen. Örnek almak gerek.
    Konusmasinda en çok sinirlendiren hayal kirikligina ugratan kisim buydu benim için
    Orada vermek istedigi mesaj "ben avrupa kupalarini takmiyorum" olmasin ? öyleyse durum çok vahim
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hocam yutubır olmuş

Ekrem D. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gündeme getirdiğin için sağol Yiğit, haberim yoktu.

Bastım dislike'ı.

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hocam yutubır olmuş
    Yahsi Bati 51:28

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konusmasinda en çok sinirlendiren hayal kirikligina ugratan kisim buydu benim için
    Orada vermek istedigi mesaj "ben avrupa kupalarini takmiyorum" olmasin ? öyleyse durum çok vahim
    Konferans ligi ilk çıktığı zaman kobay faresi olacağız filan gibi bir şeyler deyip saçmalamıştı. Bu adam böyle. Tek vizyon ve misyonu ligde puan ortalaması kasmak. Avrupa'da maç kazanmak gibi bir hedefi yok. Zaten oynattığı oyunun Edirne'nin batısında geçerliliği de yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)