Sayfa 2760 Toplam 2784 Sayfadan BirinciBirinci ... 1760 2260 2660 2710 2750 2758 2759 2760 2761 2762 2770 ... SonuncuSonuncu
Toplam 69588 adet sonuctan sayfa basi 68,976 ile 69,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Nereden
    İstanbul

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine başladı mahalli guardiolalar. Ben de ölüp bitmedim transfere şahsen ama en azından b.klama şovlarınıza katılmayacağım

İngiltere milli takımında alt yaş kategorilerinde kaptanlık yapmış çocuk, herhalde sizin kıyaslamalarınıza gerek duymayacaktır.

2 ayağını da net kullanabiliyor, kısa pasta %100 güven veren bi oyuncu, mental ve fiziksel özellikleri gayet iyi ki bizim lig için en önemli şey bu.

Ne bekliyordunuz ben onu anlayamıyorum asıl. Her mevkiye yüksek kalibre oyuncu alamayız burası Trabzonspor, şaşırdınız yine siz. Ön liberoda bu teknik ve sertlikte çift ayak adam yeterli fazla maliyete gerek yok. Siopis kazmasıyla ligin içinden geçti bu takım

Şimdi lütfen adam akıllı beli dönebilen ve savunmada lider özelliği olan fizikli bir stoper getirsinler.
    Sonra da topu eveleyip gevelemeyen, stoperleri dövecek bir Pivot
    Ve ve mümkünse lütfen ama lütfen adam akıllı Uğurcan'a bu benden formayı alır dedirtecek bir kaleci

10 numaraya büyük para yığmanıza gerek yok Bardhi yi yedekleyin o da yeter, Bardhi iyi topçu, adama 40 ayrı iş yaptırmayın, savunma görevlerini biraz azaltın Bardhi öyle olmadı sat bunu diyeceğiniz adam değil. 11 e başkasını düşünüyorsanız 1 tane de duran top kullanan adam bulun Visca onun boşluğunu dolduramaz.
    Lig için iyi özellikleri var katılıyorum. İki ayağını da kullanabiliyor olması büyük avantaj. Sinen bi oyuncu da değil. Sertlik de katar. Bonservissiz olması da cabası ama işte yabancı sınırı varken bilemiyorum. Çok da sevilebilir bi tarzı var. İzlemeden gömmemek lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

yok mu bir tane yılan kanat yav

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kalabalıktan, bir kişiye (Ne dediyse artık) tepki gösteriyor. Ardından imza vermeye devam ediyor. Kitlenin toplu bir protestosu yok. Ne var bunda?

Barisic ve Lundstram hayranı değilim de, Rangers taraftarının memnuniyeti / memnuniyetsizliği niçin bizim için kriter oluyor?

Jefferson geldiğinde, Brezilya'daki taraftarlar cam çerçeve indirmiş ve kulübü faks yağmuruna tutmuştu! Ne oldu?

Siz iki sene önce Altay'a küfredip, milli takım hocalarına Uğurcan'ı oynatmadıklarında sövülmedi mi? Şimdi kovacan deniliyor.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Orada olmaz burada olur Oğuz. Herkesin, her kesimin reaksiyonu farklı. Ben oyuncu için bir görüş bildiremiyorum çünkü izlemedim. Durumla ilgili mesaj attım. Her oyuncu gittiği yerde aynı çizgisinde devam edecek diye bir şey yok. Ama 31-32 yaşında artık. Belki de son kontratı. Ben önemsiyorum taraftarların ne söylediklerini. Sakatlık numarası falan yapıyor diyen de var ayrıca. İnşallah kazançlı çıkarız bu işten.

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kalabalıktan, bir kişiye (Ne dediyse artık) tepki gösteriyor. Ardından imza vermeye devam ediyor. Kitlenin toplu bir protestosu yok. Ne var bunda?
    Barisic ve Lundstram hayranı değilim de, Rangers taraftarının memnuniyeti / memnuniyetsizliği niçin bizim için kriter oluyor?

Jefferson geldiğinde, Brezilya'daki taraftarlar cam çerçeve indirmiş ve kulübü faks yağmuruna tutmuştu! Ne oldu?

Siz iki sene önce Altay'a küfredip, milli takım hocalarına Uğurcan'ı oynatmadıklarında sövülmedi mi? Şimdi kovacan deniliyor.

Nereden
    Trabzon

Ben Lundstram'ı beğendim. Ne 6 ne 8 merkez orta saha. Ada futbolu orta sahası. Şu an izlediğimiz Avcı orta sahasının oyuncusu değil. Zira şu an bizim oynadığımız futbol da değil . Bonservisi yok, fiziği iyi, ayak fena değil, şut çekebilir, temposu iyi, oyun görüşü fena değil. Eğer hocanın aklı başına gelirse gayet güzel kullanılabilir bir oyuncu.

Barisic ise şu anki Eren'in biraz zıttı gibi. Fiziksel, tempolu ve Koray kor oyundan kaçan bir oyuncu gibi. Kırılgan, motivasyona ihtiyaç duyan biraz da topla iyi topsuz kaçak gibi bir havası var. Mental ve fiziksel açıdan kırılgan teknik olarak daha iyi gibi duruyor. Gelirse oyun planına göre faydalı olabilir.

Avcı hocamızın oyununa uygun olan barisic, Trabzonspor'a uygun olan lundstram gibi Avcı akıllı olsa ikisi de bonservissiz faydalı olabilir.

Trabzonspor'un ihtiyacı olan ise alıp satmak. İkisi de son transferlerini yapacak. Gönül ister ki satamayacağın 2-3 fark yaratacak oyuncu al gerisi potansiyeli genç dinamik oyuncu olsun ama bu vizyon, kabiliyet, zaman ve para yok.
    Konu mmert tarafından (12.05.2024 Saat 11:59 ) değiştirilmiştir.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

30 yaşındaki lundstam = kariyerinde gördüğü en iyi takım rangers

31 yaşındaki barisic = kariyerindeki gördüğü en iyi takım rangers

24 yaşındaki draguş = dandik bir anadolu takımında 5 10 gol atınca büyüklerin radarına giren futbolcu profili.

Dünyadaki ligler arasında ilk 100 e bile giremeyen iskoçya'dan futbolcu mu alınır. Adamların ligindeki herhangi bir takımı al bizim tff 2.ligde bile küme düşmemeye oynar. Yani biz bu 2 oyuncuyu neye göre alıyoruz kimsenin dikkatini çekmemiş, bizimkiler ne gördü de transfer ediyor.

2017 yılındaki Rodallega, Burak Yılmaz, Kucka, Mas, Onazi, Sosalı trabzonspor şu son 2 senedeki trabzonspor'u top diye oynar. O kadar vasat oyuncular alınıyor ki rakipler güçlenirken bizimkiler tam tersi yönde ilerliyor. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş 100 milyon euro ya futbolcu alabilir. Kimse sana gidip te bunlar kadar para harcayıp oyuncu al demiyor. Ama takımda çok ciddi kalite şart. Sonra gelir galatasaray sahanda 5 atar, fenerbahçe doğru düzgün top oynamadan 3 atar gider. Bunlar asla tesadüf değil. Bakıyorum son 2 senedir ne oynadığı belli olmayan anadolu takımlarından 3 5 yiyip şamar oğlanına dönen bir camia olduk.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Doğukan ben açıkçası pasaporta ve çıktığı ligin adından ziyade doğru profile mi yoksa yanlışa mı gittik diye değerlendiriyorum. Ekuban zirvesini Arnavutluk liginde gördü galiba. Makedonya da olabilir. Tam hatırlamıyorum. Nwakaeme İsrail'den geldi. Oyuncunun portföyü düzgün ve katabilecekleri öngörülebiliyorsa sorun değil. Her transfer elbette tutacak diye bir şey yok. Hata payını minimuma indirmek lazım.
    Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

24 yaşındaki draguş = dandik bir anadolu takımında 5 10 gol atınca büyüklerin radarına giren futbolcu profili.

Dünyadaki ligler arasında ilk 100 e bile giremeyen iskoçya'dan futbolcu mu alınır. Adamların ligindeki herhangi bir takımı al bizim tff 2.ligde bile küme düşmemeye oynar. Yani biz bu 2 oyuncuyu neye göre alıyoruz kimsenin dikkatini çekmemiş, bizimkiler ne gördü de transfer ediyor.

2017 yılındaki Rodallega, Burak Yılmaz, Kucka, Mas, Onazi, Sosalı trabzonspor şu son 2 senedeki trabzonspor'u top diye oynar. O kadar vasat oyuncular alınıyor ki rakipler güçlenirken bizimkiler tam tersi yönde ilerliyor. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş 100 milyon euro ya futbolcu alabilir. Kimse sana gidip te bunlar kadar para harcayıp oyuncu al demiyor. Ama takımda çok ciddi kalite şart. Sonra gelir galatasaray sahanda 5 atar, fenerbahçe doğru düzgün top oynamadan 3 atar gider. Bunlar asla tesadüf değil. Bakıyorum son 2 senedir ne oynadığı belli olmayan anadolu takımlarından 3 5 yiyip şamar oğlanına dönen bir camia olduk.

edimurphy_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transfer politakamızı beğenmiyorum. Ki bi politikamız olduğuda aşikar
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

t.gokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Lundstram'ı eleştirenler bir hayli fazla. Kim kaç kere seyretti'ki bu adamı bu kadar olumsuz yazılıyor. Varsa bir takipçisi veya bir kaç maçını seyreden arkadaş en azından bir veri koysa ortaya fikir sahibi olurduk.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şöyle bir şey geliyor
    ( ゚д゚)

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Lundstram = Siopis, Barisic = Larsen, asla daha fazlası değiller, Trabzonspor'un seviye artıracak transferlere ihtiyaçları var, bu transferler tamamen parayı çöpe atmak her sene aynı hatalar..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    İstanbul

Alıntı t.gokce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lundstram'ı eleştirenler bir hayli fazla. Kim kaç kere seyretti'ki bu adamı bu kadar olumsuz yazılıyor. Varsa bir takipçisi veya bir kaç maçını seyreden arkadaş en azından bir veri koysa ortaya fikir sahibi olurduk.
    Lundstram konusunda ben rahatım, ligde iki bacağı olan ve koşabilen herkesin fark yarattığı bir pozisyona geliyor. Fark yaratacak ve bizim de ihtiyacımız olan bir çok özelliği mevcut.

Benim korkum Barisic'ten, orada da Köybaşı, Puchacz, Denswil rotasyonu ile şampiyon olduk. Yani oynama niyeti olsun yeter.
    ( ゚д゚)

t.gokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lundstram konusunda ben rahatım, ligde iki bacağı olan ve koşabilen herkesin fark yarattığı bir pozisyona geliyor. Fark yaratacak ve bizim de ihtiyacımız olan bir çok özelliği mevcut.

Benim korkum Barisic'ten, orada da Köybaşı, Puchacz, Denswil rotasyonu ile şampiyon olduk. Yani oynama niyeti olsun yeter.
    Bilgilendirme için teşekkürler. Aslında bende aynı düşüncedeyim.

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı t.gokce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu an moda bu. 2 sene evvel de yapılan her şeyi övmek modaydı şu anda da yapılan her şeyi kötülemek moda. çok takmayın, hiç izlemedim ama 2-3 sene mevkisine transfer aramayacağımıza adım kadar eminim.

Nereden
    İstanbul

rangers taraftarı hiç sevmez lundstramı

https://www.youtube.com/watch?v=sU4kt9YCFUo

ek:
    ayrıca 1 ay önce çıkan haberlere yapılan yorumlara bakalım.

rangers taraftarı bize benziyor sanki. oyuncuya methiyeler diz, şarkılar yaz, gitmez yapmaz de. bedava ayrılınca arkadan salla

https://www.youtube.com/shorts/2-bQr5St5Cw
    Konu Ufuk tarafından (12.05.2024 Saat 15:47 ) değiştirilmiştir.
    ( ゚д゚)

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lundstram ve Mendy yanlarındaki 8'in kalitesine göre bu ligi domine edecekler bu kadar iddialıyım.

Bize bir hamsik lazım, benes yada başka biri o işi yapabilir mi soru bu.
    Konu Courage tarafından (12.05.2024 Saat 15:49 ) değiştirilmiştir.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Giresun

Aschraf El Mahdioui

https://www.youtube.com/watch?v=7ehGcW7KHpY

https://www.transfermarkt.com.tr/asc...spieler/295764

kaliteli ve iyi isme benziyor. ajax da iken potansiyeli yüksekti. yine bizde idare eder.
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dünya liglerinde ilk 100 e giremeyen, herhangi bir takımı tff 2.ligde düşmemeye oynayacak ligin takımı ve aynı zamanda transfer yaptığımız takım 2022 de avrupa ligi finali oynadı.

Bizi de bu kibir ve şuursuz özgüven bitirecek maalesef.
    There is no spoon...

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lundstram = Siopis, Barisic = Larsen, asla daha fazlası değiller, Trabzonspor'un seviye artıracak transferlere ihtiyaçları var, bu transferler tamamen parayı çöpe atmak her sene aynı hatalar..
    Ben bu tip aynı seviyede oyuncu transferlerine anlam veremiyorum. Sadece isimler değişiyor. Siopis varken performansı da fena değilken gidip Kourbelis aldılar. Bu manasız hareketlerden memnun olan eminim sadece menejerler.

Şampiyonluk parolasıyla yola çıkıyorsun ama tercih ettiğin oyuncular rotasyon oyuncuları. Senin kulübende Umut Güneş var, Kourbelis var bunları beğenmiyorsan git a kalite bir isim getir oraya. Yok benim bütçem buna yetmiyor diyorsan o bölgeye transfer yapma boş yere şişkinlik.

Hadi Dragus kendini gösterdi bir sıçrama yapabilir bu transferin pozitif yanları var.

Fakat Eren ve yedek olarak Arif varken kalkıp Eren'i kesip kesemeyeceği belli olmayan Barisic transfer etmek veya Bourcenau tadında Lundstram transfer etmek çok anlamsız.

1 milyon euro maaş ile rotasyon futbolcusu almayın kardeşim. Ne verdiğin para az ne aldığın verim yeterli. Çöpe giden milyonlar.

500-800 bin euro arası potansiyelli oyuncu veya 1.3-2 milyon euro arası as kalite oyuncu transferi yapılması gereken.

1 milyon euro ne şiş yansın ne kebaptır ve her sene menejer doyurmak dışında hiçbir derde dermanı yoktur.
    #Dik oyna

Nereden
    İstanbul

Celta, Valencia görmüş 40 milyon değere ulaşmış forvet ve Barça, Dortmund, Betis görmüş stoper ister misin?
    ( ゚д゚)

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kötü yönetildiğimizin ve bir projemizin olmadığının en bariz örneklerinden biri şu

şampiyonluk sonrası yeni bir projeye başlamış olsaydık 2 stoperimiz 2003 doğumlu ahmetcan kaplan ve taha altıkardeş olabilirdi, tahminim 100-200 bin avrolara ilk 11 de oynayan oyuncularımız olacaktı, bu hem maaş bütçesini düşürmek hemde elimizde satacağımız 2 genç oyuncu kalmış olacaktı

peki biz ne yaptık ?

direzege varken aynı mevkiye orsiç i aldık, 2.4 milyon avro bonservis + yüksek maaş , üstüne 1.1 milyon avro bonservis verdiğimiz tahayı beleşe verdik,göztepe uyanık ve proje takımı, 32 yaşındaki orsiçi bize yolladılar

ahmetcan dan kar falan etmedik 9 milyon avroluk satışa rağmen, neden ?

bol maaşlı bartra geldi, gene bol maaşlı denswil ile sözleşme yapıldı, bunlar alıp satacağın oyuncular değil

sonra gene bonservisli baniya, bol maliyetli benkoviç (1,6 milyon avro senelik maliyet) ve bol maaşlı joakin geldi

ahmetcan dan gelen bonservis çöp oldu ve eksiye geçildi ve elinde de satış yapabileceğin değer kalmadı

maaş+bonservis giderleri toplamını hesaplamadım,ama yüksek çıkacağı malum

taha altıkardeş 1.1 milyon avro bonservis , tahmini maaş 200 bin avro
    ahmetcan kaplan , bonservis yok, tahmini maaş 200 bin avro,ilk 11 stoper maliyeti bu şekil olabilirdi, son 2 sezonda,

son 2 sezon stoper maliyetini birileri hesaplasın şu anki durumda, bonservis + maaş olarak

liste şu : bartra, denswil,baniya,joakin,benkoviç,hügo
    Konu jairzinho tarafından (12.05.2024 Saat 16:59 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünya liglerinde ilk 100 e giremeyen, herhangi bir takımı tff 2.ligde düşmemeye oynayacak ligin takımı ve aynı zamanda transfer yaptığımız takım 2022 de avrupa ligi finali oynadı.

Bizi de bu kibir ve şuursuz özgüven bitirecek maalesef.
    bence 2 problem var, ve oyuncular bunların dışında

1- yüksek maaş veriyoruz, yani fiyat performans transferleri yok, gelen oyuncular iyi olsada

2- avcı dan dolayı oyunculardan verim elde edemiyoruz, lundstram ı fatih tekke nin eline vermekle avcı nın eline vermek aynı şey değil

18-19 da projeye başladığımızda elimizde fiyat performans oyuncumuz çoktu, vakayeme yazıcı ömür uğurcan vs bu sayede 1-2 bol maaşlı oyuncunun olması hiç sıkıntı değildi ekonomik olarak,sosa nın maaşı yüksekti sadece, beleşe oynayan oyuncularla bu maaşı telafi edebiliyorsun

şimdi maaş olayında tam bi felaket var, sıfır kariyerli oyuncular bizde 800 bin avroya oynuyor,( baniya misal), aynı paraya novak perera oynuyordu zamanında
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

falcon_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lunstramın sertliğe çare olacağı açık gibi ama totosunu çekemiyorsa bir anlamı yok. Takımda kosabilen adam yok 6 no biraz seri olacak ki kontra vs engellesin biraz

SM-A346E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kötü yönetildiğimizin ve bir projemizin olmadığının en bariz örneklerinden biri şu

şampiyonluk sonrası yeni bir projeye başlamış olsaydık 2 stoperimiz 2003 doğumlu ahmetcan kaplan ve taha altıkardeş olabilirdi, tahminim 100-200 bin avrolara ilk 11 de oynayan oyuncularımız olacaktı, bu hem maaş bütçesini düşürmek hemde elimizde satacağımız 2 genç oyuncu kalmış olacaktı

peki biz ne yaptık ?

direzege varken aynı mevkiye orsiç i aldık, 2.4 milyon avro bonservis + yüksek maaş , üstüne 1.1 milyon avro bonservis verdiğimiz tahayı beleşe verdik,göztepe uyanık ve proje takımı, 32 yaşındaki orsiçi bize yolladılar

ahmetcan dan kar falan etmedik 9 milyon avroluk satışa rağmen, neden ?

bol maaşlı bartra geldi, gene bol maaşlı denswil ile sözleşme yapıldı, bunlar alıp satacağın oyuncular değil

sonra gene bonservisli baniya, bol maliyetli benkoviç (1,6 milyon avro senelik maliyet) ve bol maaşlı joakin geldi

ahmetcan dan gelen bonservis çöp oldu ve eksiye geçildi ve elinde de satış yapabileceğin değer kalmadı

maaş+bonservis giderleri toplamını hesaplamadım,ama yüksek çıkacağı malum

taha altıkardeş 1.1 milyon avro bonservis , tahmini maaş 200 bin avro
    ahmetcan kaplan , bonservis yok, tahmini maaş 200 bin avro,ilk 11 stoper maliyeti bu şekil olabilirdi, son 2 sezonda,

son 2 sezon stoper maliyetini birileri hesaplasın şu anki durumda, bonservis + maaş olarak

liste şu : bartra, denswil,baniya,joakin,benkoviç,hügo
    Dedigini yapsalar indiragandi yapamazlar jarzi sirkulasyon olacak ki mamalansin birileri..defalarca yazdik cizdik dediklerini sonuc yine bildiklerini okuyorlar yorma onun icin kendini bosa
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 18 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (6 kayıtlı ve 12 misafir)

1. CasTo,
  2. Ertan1982,
  3. Macellan,
  4. Selçuk Keleş,
  5. serdaracıl,
  6. smart