Sayfa 2766 Toplam 2785 Sayfadan BirinciBirinci ... 1766 2266 2666 2716 2756 2764 2765 2766 2767 2768 2776 ... SonuncuSonuncu
Toplam 69624 adet sonuctan sayfa basi 69,126 ile 69,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Nereden
    Trabzon

Boktan yazdın mı yazmadın mı? Ayrıca sana icazet verecek kadar ciddiye almıyorum seni. Sadece saygılı olman gerektiğini yazdım.

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben öyle bir kelime kullanmadım.
    Kendisinin mevcut Trabzonspor yapısına asla uygun olmadığını her sayfada söylemeye devam edeceğim.
    Ne senden ne de başka birinden icazet ya da izin almaya niyetim de yok.

Nereden
    İstanbul

Standart Transfer Dosyası - 16 -

https://x.com/hasanntuncel/status/17...Ye5Lag7-SYoUWA

4.kim yahu? Başkan tamam diyorsa niye isim yok acaba. Chamdır umarım.

https://x.com/emirrk61/status/179011...Ye5Lag7-SYoUWA

Hellaç ya da Akbabadır heralde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konu Halil Alemdar tarafından (13.05.2024 Saat 23:14 ) değiştirilmiştir.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Halil Alemdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Oğuz Aydın diyorum.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı zorroid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boktan yazdın mı yazmadın mı? Ayrıca sana icazet verecek kadar ciddiye almıyorum seni. Sadece saygılı olman gerektiğini yazdım.
    Bak onu T9 tamamlamış ben öyle birşey yazma niyetinde değildim.
    Referans baştan Avcı ise yazarken okusan birşey. Bilinçli değil.

Onu düzeltiyorum..
    Eyvallah!!

t.gokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Takımının durumu kritik olması sebebiyle Hellaç diyorum

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı t.gokce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımının durumu kritik olması sebebiyle Hellaç diyorum
    Bence de, umarim da öyledir... Akbaba olsa gizlenmez, sezonu kapatti
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Trabzon

Ayrıca mevcut gidişatın değişmemesi lazım. Avcı hayranı değilim tekrar yazayım. Sanırım forumun en yaşlılarından birisiyim. Ne çektiysek ısrar etmemekten çektik. Oynadığımız futboldan kalp krizi geçirecek hale gelsem de şampiyonluk kupası geliyor aklıma susuyorum. Vardır bir bildiği diyorum. Devre arası Meunier transferi geliyor aklıma susuyorum. Batista Mendy geliyor aklıma susuyorum. Tavsiye ediyorum. İstikrar iyidir.

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Maxi Gomez diye bir topçu var. Kanatta da oynayabiliyor, denemek lazım.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Oğuz Aydın'ı Nice istiyormuş maalesef bize düşmez gibi.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

3 ismi öğrenen gazeteciler, duyumcular 4. ismi öğrenemiyor mu

Nereden
    Bursa

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok Avcı Trabzonspor'un banisidir, o giderse kapıya kilit vurmak gerekir, bizim en üst seviyemiz Avcı hocadır, o yüzden Allah başımızdan eksik etmesin, keşke imkanımız olsada Stadın adını Abdullah Avcı Park yapsak, Takımın adını Avcıgücü falan yapsak, şunu kesinlikle unutmayalım bu takımın kıyamet gününe kadar ki tüm başarısızlığının sorumlusu Bjelicadır, Bjelica Deccaldir, yecüc-mecüc dür, haindir, pkk dır, fetödür, bizim başımıza ne geldiyse hep Bjelicadan ötürü gelmiştir, bundan sonraki yaşayacağımız tüm olumsuzlukların tek sebebi de o dur, Avcı hocamız geldi mesih gibi kurtardı bizi o iblisin elinden, ben Avcı hocadan başka bir kişiyi bu takıma layık görmüyorum.
    A.avci ile şampiyon oldun. 2 super kupa kazandın. Ben 38 yaşındayım. Resmi olarak hayatimda ilk defa şampiyonluğu doyasıya kutladım. Bunu bana gösteren hocaya saygım sonsuz. Sizin ise nefretiniz sonsuz. Sizin gibilere bjelica gibi hocalar müstehak. Bjelica ile turkiyede alacağın kupa sayisi 0 dır. Maçların yarısını yener, yarısında yanılırsın iste en fazla.
    Ama size müstehak hoca o idi.
    Bundan sonraki süreçlerde başka bir hoca çıkar ts ile başarılı olur onu çıkar alkışlarız. Bizi eze eze sampiyon yapan hoca alkışlanır. Ama anca bir garip tayfa var. Adama karşı alerjileri var. Zaten bu kafalar yüzünden ts uzun yillar kaybetmiştir. Hep eleştiren, hic beğenmeyen. Başarıyı bile alkışlayamasan. Hep aşağıya çekmeyi bir hedef olan.
    Umarim A.avci tekrar başarır sizlere rağmen. Başaramazsa yine bırakır merak etmeyin. Umarim başarır diyorum. Başaramadığı zaman da bayrağı daha ileriye taşıyacak yeni isimler gelir. Bjelica gibi vasatlar degil.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Biten 4. ismin takımıyla maçımız olduğu için gazeteciler söylemiyormuş, uyarı gitmiş heralde.

Salih Uçan ilk etapta akla geliyor haliyle
    There is no spoon...

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Salih de olabilir tam avcilik adam
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Salih Uçan hiç sevmediğim tarz futbolcu, Abdullah Hoca seviyor böyle oyuncuları malesef olabilir diyorum. Kağnı gibi hareket eden orta saha bana göre değil. Gelirse yine 4-2-3-1 oynarız. Şu taktik bu takıma olmuyor, kenar oyuncularımız da uygun değil, Pivot la oynamak da 4-2-3-1 de olmuyor. 4-3-3 oynayalım rica ediyorum 1 net 8'i bağlayın şuraya Ön Libero, regista, Ön Libero, regista şiştik ya valla alt tarafı yapacağınız bir tane merkez orta saha almak. Umut Güneş bile parladı takıma girince, takım böğürüyor 8 koy şuraya diye ya.

Lundstram yedeğe alınmamıştır, Mendy muhtemelen satılmıştır diye umuyorum. Hocam sen Lundstram-Mendy veya Salih-Bardhi-Visca-Orsic-Pivot yaparsan taktiği bu takım yine 50-60 metreler koşturur, taraftar çıldırır.

STEFANO SENSI sakat değilse o tarz bi adam getirin bayram etsin şu taraftar
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Arkadaşlar bazı münferit takıntılı tipler hariç kimsenin Abdullah Avcı'ya cephe aldığını düşünmüyorum. Ancak ortada apaçık bir gerçek var ki Avcı bu takımı şampiyon yaptığı kadar şampiyonluk sonrası istediği transferleri yaptığı halde ciddi şekilde başarısız olup kulübü terk etmiştir. Abdullah Avcı takımı tekrar şampiyon yapsın isterim. Bence bütün Trabzonsporlular bunu ister ancak hocanın başarısız geçen dönemi hepimizi endişelendiriyor. Kimse kusura bakmasın, hocanın sahada bariz şekilde kötü bir oyunu varken kalkıp kendisini alkışlayamayız. Kendisine saygı duymakla birlikte başarısız olursa da gitmesini istemek en doğal hakkımızdır.

Benim açımdan bu sene Avcı'nın test senesi idi. Mevcut kadroya düzgün bir futbol oynatamadığını düşünüyorum. Nitekim ligin en kötü hücum istatistiklerinden birine sahip olduğumuzu söylemek lazım. Şurada üç maçtır bir kıpırdama var, bakalım ligin sonuna kadar devam edebilecek mi göreceğiz. Umarım yapılan/yapılacak yeni transferlerle göze hoş gelen ve atak oynayan bir Trabzonspor izleriz. Güzel oyunla birkaç sene sonra şampiyonluk gelirse de alkışlarım.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Salih'e oynadığı takımın önerdiğinden daha fazla mı vermişiz?
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Salih Uçanın da profiline baksan baya bi topçu zannedersin, şikecilerede oynamış, İtalya yapmış, İsviçre yapmış, sonra yavru şikecilere gelmiş.
    Menejeri mi iyi iş yapıp buralara pazarlamış, yoksa biz mi futboldan anlamıyoruz çözemedim gitti. Çünkü tek 1 kişi bile ooo Salih Uçan iyidir keşke alabilsek demiyor.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A.avci ile şampiyon oldun. 2 super kupa kazandın. Ben 38 yaşındayım. Resmi olarak hayatimda ilk defa şampiyonluğu doyasıya kutladım. Bunu bana gösteren hocaya saygım sonsuz. Sizin ise nefretiniz sonsuz. Sizin gibilere bjelica gibi hocalar müstehak. Bjelica ile turkiyede alacağın kupa sayisi 0 dır. Maçların yarısını yener, yarısında yanılırsın iste en fazla.
    Ama size müstehak hoca o idi.
    Bundan sonraki süreçlerde başka bir hoca çıkar ts ile başarılı olur onu çıkar alkışlarız. Bizi eze eze sampiyon yapan hoca alkışlanır. Ama anca bir garip tayfa var. Adama karşı alerjileri var. Zaten bu kafalar yüzünden ts uzun yillar kaybetmiştir. Hep eleştiren, hic beğenmeyen. Başarıyı bile alkışlayamasan. Hep aşağıya çekmeyi bir hedef olan.
    Umarim A.avci tekrar başarır sizlere rağmen. Başaramazsa yine bırakır merak etmeyin. Umarim başarır diyorum. Başaramadığı zaman da bayrağı daha ileriye taşıyacak yeni isimler gelir. Bjelica gibi vasatlar degil.
    Yahu aynı fikstürde Bjelica ne yapmış Avcı ne yapmış yazıyor orada! Hala ne anlatıyorsun Allah aşkına?
    Bjelica'nın fikstüründe üst üste 4 maç çakıldı Avcı. Dua etsin A.demirspor battı da takımı dağıttı.

Avcı'yı şampiyon olduğumuz zaman alkışladık. Sonraki sene de takımı batırdığı için alkışlamaya devam mı edeceğiz?
    Ömür boyu ne yaparsa yapsın alkış mı tutacağız? Şakşakçı mıyız biz?

Ayrıca Avcı'dan beklediğin başarı nedir?
    30-40 milyon euro harcayıp, 15-20 milyon gelir elde edip şampiyon olması mı?
    Tüm gelirleri borca temliklenmiş bir kulüp olarak siz buna başarı mı diyorsunuz?

Asıl sizin bu kafanız yüzünden Trabzonspor yıllarını değil varlığını kaybedecek!

Nereden
    Bursa

Yahu aynı fikstürde Bjelica ne yapmış Avcı ne yapmış yazıyor orada! Hala ne anlatıyorsun Allah aşkına?
    Bjelica'nın fikstüründe üst üste 4 maç çakıldı Avcı. Dua etsin A.demirspor battı da takımı dağıttı.

Avcı'yı şampiyon olduğumuz zaman alkışladık. Sonraki sene de takımı batırdığı için alkışlamaya devam mı edeceğiz?
    Ömür boyu ne yaparsa yapsın alkış mı tutacağız? Şakşakçı mıyız biz?

Ayrıca Avcı'dan beklediğin başarı nedir?
    30-40 milyon euro harcayıp, 15-20 milyon gelir elde edip şampiyon olması mı?
    Tüm gelirleri borca temliklenmiş bir kulüp olarak siz buna başarı mı diyorsunuz?

Asıl sizin bu kafanız yüzünden Trabzonspor yıllarını değil varlığını kaybedecek!
    Ts yi şampiyon yapsın da gerisi banane. 50 yıl şampiyon olamayıp, süper bir futbol oynayıp, sıfır borçsuz hatta artıda bir futbol klubü olsan kime ne faydası var. Borç isterse 5 katına çıksın, beni arka arkaya 5 kez şampiyon yapsın benden mutlusunu bulamazsın. Başarı ve kupa olmadan gerisi faso fisa. Anca gönüllerin şampiyonu oldun diye gazın alınır en fazla. Bjelica vasatını savunmaktan da bir bıkmadınız. Belki iyi hoca olabilir ama asla Trabzonsoporda tutacak bir hoca profili değildi ve tutmadı.

ilk 8 hafta bjelica zamanı 8 maç toplam 12 puan.............A.avcı dönemi ikinci yarı ilk 8 hafta 10 puan.
    Sonuç ikisi de oldukça başarısız.
    Bjelica döneminde ilk 8 haftada kadro oluşmamıştı. Onuachu 5.hafta bjk maçı ile gelmişti. Yani kısmen mazereti var.
    A.avcının bu periyotta afrika kupası olduğu için tüm maçlarda Enis destan ile oynamak zorunda kaldı, kadro aşırı daralmıştı. Yani onun da kısmen mazereti var. ( bu 8 maçlık periyotlardaki kadrolara bakarsak ikisinin de çok dar ve yeteneği sınırlı oyuncularla oynamak zorunda olduğunu görürüz; isteyen bu 8 maçlık periyatlar için tüm kadrolara maç maç bakarak da karşılaştırma yapabilir.)
    Yani ikisininde de sadece bu 8 maçlık periyota bakarak bjelica daha iyiydi demek için akıl tutulması yaşıyor olmak ya da çok büyük bir avcı nefreti olması lazım.

Bjelica toplam 16 maç başımızda kaldı. 8 g 8 m aldı. Yani oldukça başarısız bir süreç, hiçbir umut ışığı bile yok. Ama adamı hala daha savunanlar var şaka gibi.
    A.avcı 38 yıl sonra resmi şampiyonluk aldı. 2 süper kupa aldı. İyi kötü t.kupası finaline geldik. Ligde mevcut kadronun yapabileceği en yüksek seviye olan 3.sıradayız. ( bu sene ilk 2 imkansız gibiydi ama bnde mevcut kadronun daha çok puan toplaması gerektiğini düşünüyorum , ama asla 2 .olamazdı.). Yahu bari şampiyonluk anısına adama birazcık saygı duyun yahu. Bjelica vasatı ile kıyaslamayın bari. Adam başarısız olursa yine gider merak etmeyin.
    Konu emre6117 tarafından (14.05.2024 Saat 10:44 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Borç isterse 5 katına çıksın
    Bu kafayla dünyaya bakınca zevklidir eminim...
    Sonra niye maaşlar ödenemiyor, bu topçular niye oynamıyor diye sızlanmak yok...
    Dipsiz kuyuya dalmak niyetindesiniz anlaşılan.

Borcu katlayarak devam edilebileceğini düşünecek kadar naif(!) bir dünyaya sahip değilim üzgünüm.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

A.avcının bu periyotta afrika kupası olduğu için tüm maçlarda Enis destan ile oynamak zorunda kaldı, kadro aşırı daralmıştı. Yani onun da kısmen mazereti var. ( bu 8 maçlık periyotlardaki kadrolara bakarsak ikisinin de çok dar ve yeteneği sınırlı oyuncularla oynamak zorunda olduğunu görürüz; isteyen bu 8 maçlık periyatlar için tüm kadrolara maç maç bakarak da karşılaştırma yapabilir.)
    Yani ikisininde de sadece bu 8 maçlık periyota bakarak bjelica daha iyiydi demek için akıl tutulması yaşıyor olmak ya da çok büyük bir avcı nefreti olması lazım.
    Bjelica iyiydi diyeni duymadım.
    Ben de demedim.
    Nasıl Avcı 8 maçta 10 puan aldığına gönderilmedi ise, Bjelica da gönderilmemeliydi dedim.

8 maçta, hele de takım daha kurulmamış Orsic, Trezeguet, Visca sıralı sakatlıklar yaşarken karar verilemez çünkü.

Süre verilse idi ligde belki olmaz ama Avrupa'da Avcı'dan çok daha iyi işler yapacağından, daha fazla genç yetiştirip kulübe daha fazla katma değer yaratacağından şüphem yok.
    Yerel ligin kaşarı değildir.
    Orada haklısın.

Nereden
    Bursa

Bjelica iyiydi diyeni duymadım.
    Ben de demedim.
    Nasıl Avcı 8 maçta 10 puan aldığına gönderilmedi ise, Bjelica da gönderilmemeliydi dedim.

8 maçta, hele de takım daha kurulmamış Orsic, Trezeguet, Visca sıralı sakatlıklar yaşarken karar verilemez çünkü.

Süre verilse idi ligde belki olmaz ama Avrupa'da Avcı'dan çok daha iyi işler yapacağından, daha fazla genç yetiştirip kulübe daha fazla katma değer yaratacağından şüphem yok.
    Yerel ligin kaşarı değildir.
    Orada haklısın.
    Toplam 16 maçta 8 g 8 m alan, lige de 8 maçta 4 m ile başlayan ve lige daha 8. haftada havlu atan ve geçmişinde Ts ile bağı olmayan tüm hocalar gönderilir. Bjelicanın gönderilmesi tamamen doğru bir karardır.
    Mesela tamamen şansa son dakika golü ile uzatmaya taşıdığımız t.kupası maçında elenseydik A.avcı ile çok büyük ihtimalle ayrılık yaşanırdı. Futbol böyle bir şey, sonuç oyunu. Ama geçmiş başarın da seni bir süre daha bir takımda tutabilir bu çok normal bir durumdur. Ve aşağı yukarı birçok takımda sistem böyle işler.
    Konu emre6117 tarafından (14.05.2024 Saat 10:50 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Toplam 16 maçta 8 g 8 m alan, lige de 8 maçta 4 m ile başlayan ve lige daha 8. haftada havlu atan ve geçmişinde Ts ile bağı olmayan tüm hocalar gönderilir. Bjelicanın gönderilmesi tamamen doğru bir karardır.
    İkinci yarı Avcı'nın da çoktan gönderilmesi lazımdı o vakit. Çok daha kötü bir başlangıç yaptı aynı fikstüre.
    İstediğiniz kadar karın ağrısı çekebilirsiniz.
    Bjelica - Avcı meselesinde açık bir hülle yapıldı, Bjelica'ya negatif, Avcı'ya pozitif ayrım yapılarak süreç adaletsiz yönetildi. Bedelini ödedik, ödeyeceğiz de.

Avcı'nın Ts ile 2 sene önceki geçmişinin yanında bir de geçen seneki geçmişi var. Hani bizi tarumar ettiği.

Avcı'nın Ts ile geçmişten gelen başka bir bağı yok.

Nereden
    Bursa

İkinci yarı Avcı'nın da çoktan gönderilmesi lazımdı o vakit. Çok daha kötü bir başlangıç yaptı aynı fikstüre.
    İstediğiniz kadar karın ağrısı çekebilirsiniz.
    Bjelica - Avcı meselesinde açık bir hülle yapıldı, Bjelica'ya negatif, Avcı'ya pozitif ayrım yapılarak süreç adaletsiz yönetildi. Bedelini ödedik, ödeyeceğiz de.

Avcı'nın Ts ile 2 sene önceki geçmişinin yanında bir de geçen seneki geçmişi var. Hani bizi tarumar ettiği.

Avcı'nın Ts ile geçmişten gelen başka bir bağı yok.
    Şampiyon yapması bağından bahsediyorum. Daha fazla nasıl bir bağı olabilir bir antrönörün. 1 şampiyonluk, 2 süper kupa, 1 t.kupası yarı final, 1 t.kupası final ( bakalım kupayı alabilirmiyiz). Daha fazla ne olmasıını bekliyorsunuz ki. Azıcık insaf.
    Avcının kalmasının nedeni işte o 1 şampiyonluk, 2 süper kupa. Bu bağdan bahsediyorum. Bunlar olmasa idi o da o 8 haftalık periyot sonunda gönderilirdi.
    Konu emre6117 tarafından (14.05.2024 Saat 10:55 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Şampiyon yapması bağından bahsediyorum. Daha fazla nasıl bir bağı olabilir bir antrönörün. 1 şampiyonluk, 2 süper kupa, 1 t.kupası yarı final, 1 t.kupası final ( bakalım kupayı alabilirmiyiz). Daha fazla ne olmasıını bekliyorsunuz ki. Azıcık insaf.
    Avcının kalmasının nedeni işte o 1 şampiyonluk, 2 süper kupa. Bu bağdan bahsediyorum. Bunlar olmasa idi o da o 8 haftalık periyot sonunda gönderilirdi.
    Geçmiş dediğin stabil kalmıyor.
    Avcı şampiyon yaptı. Pozitif olarak kendisine imkânlar sunuldu.
    Avcı bizi şampiyon yaptı diye ölene kadar kendisine pozitif ayrımcılık mı yapacağız?

Bir kişinin uzak geçmişi değil, yakın geçmişi değerlendirilir. Geçen sene yaptıkları dururken 2 sene evvel yaptıklarını mı referans alacağız?

Fatih Terim dışında, ki ona bile bitti bu ayrımcılık, böyle saçma bir örnek yok.

Hiç kimsenin başarısızlıkları eskide kalmış başarıları sebebi ile sümen altı edilmez.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 6 misafir)

1. MA291