Sayfa 2747 Toplam 2772 Sayfadan BirinciBirinci ... 1747 2247 2647 2697 2737 2745 2746 2747 2748 2749 2757 ... SonuncuSonuncu
Toplam 69292 adet sonuctan sayfa basi 68,651 ile 68,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

nerelerden transfer haberi getiriyorum, takdir edin artık

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dedikleri tutarsa başkan bu meral kardeşe 100 bin euro ateşlesin sene sonu
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Giresun

şu oyuncu çok temiz paslar veriyor. golden önce assist i düşünmesi ise ayrı hoşuma gitti. potansiyeli yüksek bir isim.
    https://www.transfermarkt.com.tr/ton...spieler/432758

https://www.youtube.com/watch?v=8R8L72iWwSo
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler
    çünki her sene dahada berbat kadrolar kurup yıldız dediklerimizi satıyoruz.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

hocam bu işler videoyla falan olmuyor ona bakarsan lahtimi gelince jaja'yı bulduk diyordu bizimkiler

Nereden
    Giresun

daha bu takıma kourbelis gomez teklic gelecek
    Managerlik oyunlarında herkes yeni transferler için ,oyunun yamasının çıkmasını bekler bir tek Trabzonspor taraftarı yama çıkmasın diye bekler

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 ile de sözleşme fesih gelecek.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    İstanbul

Cam çerçeve indirme efendime söyliyim sağa solu tekmeleme muhabbetleri başladıysa Muhammed Cham işi yatar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    İstanbul

https://x.com/hasanntuncel/status/17...Ye5Lag7-SYoUWA

Nereden
    Giresun

benes ile cham kıyaslanıyorda beles bildiğin çift önlü oynamış 8 numara yani. ikisi olursa fena takım oluruz gerçekten.

Nereden
    Kırşehir

Benes ile Cham çağ atlatır acayip birsey olur cidden birisi saf kan 8 numara diğeri saf kan 10 numara.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Tochi ve Folcarelli transferleri neden olmadı. Şu ikisini seneye alamaz mıyız acaba. Para harcayacaksak böyle oyunculara harcayalım.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı CasTo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Desene yandık.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu Cham gibi transferler Münye gibi adamların transferinden daha çok heyecanlandırdı. Tutar tutmaz onu bilmem kumarı böyle oynayacan.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tochi ve Folcarelli transferleri neden olmadı. Şu ikisini seneye alamaz mıyız acaba. Para harcayacaksak böyle oyunculara harcayalım.
    Potansiyel yatırımını ben de istiyorum ama AA varken değil. AA'nın elinde hiç olur bunlar. Bize AA'ya rağmen değerini kaybetmeyecek oyuncular lazım. Cham olabilir gibi mesela. Draguş bi nebze olabilir. Fiziksel olarak iyi olmaları ve AA'ya rağmen fark yaratabilmeleri kritik. Tochi'yi izlemiştim ben o dönem. Fizik ve tekniği gerçekten iyi ama pek sorumluluk almaya çalışan bir oyuncu değildi. Folcarelli'nin sadece kısa videolarını izledim ama onun da pas kalitesi vasat altı gibi duruyordu.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Halil Alemdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [url]https://x.com/hasanntuncel/status/1786079535466737755?s=46&t=SQC5b-l6Ye5Lag7-SYoUWA[/url
    parçaya bak, moneyroad,,, ne demek istiyor paraya gidiyorum mu demek istiyor ?
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    parçaya bak, moneyroad,,, ne demek istiyor paraya gidiyorum mu demek istiyor ?
    1.5 1.5 dağıttığımızı görünce aklı çıkmış adamın

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eğri oturup doğru konuşmakta fayda var. Sansasyonel bir başlangıç yapmazsak şampiyon olamayacağız. Benim açımdan çok gerçekçi bir hedef gibi durmuyor zaten, gs 100-150, fener de 150 harcayacak bu sene. Oyuncu satışlarından da minimum 40-50 kasaya koyacaklar. Haddimizi bilelim demiyorum da 3 kuruşa 5 köfte bekleme işlerini bi geçelim. Hoca şu ortamda 2 ortalamayı yakalamış, hocanın arkasında durmakta fayda var. Transferler gelsin, bi oynasınlar ve alışsınlar. Bizim iyi bir omurga kurarsak önümüzdeki sene değil de bir sonraki seneye şampiyonluğa oynamamamız gibi bir olasılık olmaz.

Lütfen beklentiyi kadroya göre değerlendirelim. Rakiplerimizin yedek tandemleri bile bizden iyi, merkez orta sahaları hiç gündeme getirmeye gerek bile yok, rotasyonu bırak as oyuncularımız bile "şampiyonluk" hedefi için güven vermiyor. Buraları bi halledelim, 4-5 rotasyona girecek iyi oyuncu da olursa çok iyi işler yapacağız.

Bence bu senenin hedefi Avrupa Liginde gruptan lider çıkıp, 1 tane tur geçip çeyrek final görmek olmalı. Ligde de sürekliliği olan bir oyun ve en azından son 4-5 haftaya kadar yarış sürdürebilecek bir de takım.

Sonraki seneye oyuncu satışı + yeni yatırımlarla birlikte çok daha iyi hazırlanabiliriz. Bunu hiçbir zaman taraftara düzgün anlatamıyoruz. Anlatabilirsek bu yapılanma bizi ilk 2 de 3 sene tutacaktır.

Şampiyonluk istiyorsak bu sene

Uğurcan-Meunier-Mendy-Visca-Orsic dışında 3 oyuncudan daha iyi verim almamız lazım Stoper + 8 + Santrafor. Şunu herkes çok iyi biliyor ki biz öyle nokta atışı adam getirleri becerebilen bir takım değiliz. Herkes aklını başına toplayacak ve gaza gelip düzeni yıktırmayacak. Biz o hacizleri, dibin dibini görmeseydik, aklımdan çıkmayan o hezimetleri görmeseydik eğer Newtonla başladığımız sezonda o toparlanma yaşanmadan şutlamıştık yönetimi.

Şu an garip bir şekilde taraftara şampiyon olmamamız için bir sebep yok imajı veriyoruz. Başkan bu yanlıştan dön, daha elimizde HİÇBİR ŞEY yok. Sakin ve planlı ilerleyelim
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğri oturup doğru konuşmakta fayda var. Sansasyonel bir başlangıç yapmazsak şampiyon olamayacağız. Benim açımdan çok gerçekçi bir hedef gibi durmuyor zaten, gs 100-150, fener de 150 harcayacak bu sene. Oyuncu satışlarından da minimum 40-50 kasaya koyacaklar. Haddimizi bilelim demiyorum da 3 kuruşa 5 köfte bekleme işlerini bi geçelim. Hoca şu ortamda 2 ortalamayı yakalamış, hocanın arkasında durmakta fayda var. Transferler gelsin, bi oynasınlar ve alışsınlar. Bizim iyi bir omurga kurarsak önümüzdeki sene değil de bir sonraki seneye şampiyonluğa oynamamamız gibi bir olasılık olmaz.

Lütfen beklentiyi kadroya göre değerlendirelim. Rakiplerimizin yedek tandemleri bile bizden iyi, merkez orta sahaları hiç gündeme getirmeye gerek bile yok, rotasyonu bırak as oyuncularımız bile "şampiyonluk" hedefi için güven vermiyor. Buraları bi halledelim, 4-5 rotasyona girecek iyi oyuncu da olursa çok iyi işler yapacağız.

Bence bu senenin hedefi Avrupa Liginde gruptan lider çıkıp, 1 tane tur geçip çeyrek final görmek olmalı. Ligde de sürekliliği olan bir oyun ve en azından son 4-5 haftaya kadar yarış sürdürebilecek bir de takım.

Sonraki seneye oyuncu satışı + yeni yatırımlarla birlikte çok daha iyi hazırlanabiliriz. Bunu hiçbir zaman taraftara düzgün anlatamıyoruz. Anlatabilirsek bu yapılanma bizi ilk 2 de 3 sene tutacaktır.

Uğurcan-Meunier-Mendy-Visca-Orsic dışında 3 oyuncudan daha iyi verim almamız lazım Stoper + 8 + Santrafor. Şunu herkes çok iyi biliyor ki biz öyle nokta atışı adam getirleri becerebilen bir takım değiliz. Herkes aklını başına toplayacak ve gaza gelip düzeni yıktırmayacak. Biz o hacizleri, dibin dibini görmeseydik, aklımdan çıkmayan o hezimetleri görmeseydik eğer Newtonla başladığımız sezonda o toparlanma yaşanmadan şutlamıştık yönetimi.

Şu an garip bir şekilde taraftara şampiyon olmamamız için bir sebep yok imajı veriyoruz. Başkan bu yanlıştan dön, daha elimizde HİÇBİR ŞEY yok. Sakin ve planlı ilerleyelim
    Takımın olması gereken gerçekçi hedefleri konusunda size katılıyorum; ancak mevcut teknik direktör ve başkan, bu hedefler doğrultusunda bir Trabzonspor inşa edebilecek izlenimi vermiyor bize. Trabzonspor söyleminde elbette şampiyonluğu da vurgulamalı. Ama gerek başkan gerekse teknik adamımız, bunu çok yanlış bir şekilde yapıyor. İletişimlerinde büyük eksiklikler var. Bu yüzden ben böyle bir hocanın arkasında durulabileceğini düşünmüyorum. Çünkü adamın her söylemi, eylemleri ile zıt.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    İstanbul

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımın olması gereken gerçekçi hedefleri konusunda size katılıyorum; ancak mevcut teknik direktör ve başkan, bu hedefler doğrultusunda bir Trabzonspor inşa edebilecek izlenimi vermiyor bize. Trabzonspor söyleminde elbette şampiyonluğu da vurgulamalı. Ama gerek başkan gerekse teknik adamımız, bunu çok yanlış bir şekilde yapıyor. İletişimlerinde büyük eksiklikler var. Bu yüzden ben böyle bir hocanın arkasında durulabileceğini düşünmüyorum. Çünkü adamın her söylemi, eylemleri ile zıt.
    Şu ortamda şansı hak ediyorlar, mevzu bu. Benim de daha iyi bir senaryo var kafamda ama şu an kaosa hiç gerek yok. Kısacası hoşnutsuzluk ortamı oluşturmaya gerek yok renktaş, bu sene bir şans onlar için ve 3. olup kupada final oynamak sene başında bakılacak olursa zaten olabilecek en iyi hedefti ve başardılar. Yapamıyorlarsa teşekkür edip yeni yönetim ve hocaya bırakmaları gerektiğini söyleyeceğiz hep birlikte. Şu an gitmeleri halinde inan daha iyi olmayacak hiçbir şey. Çünkü daha iyi olacak bir ihtimal şu an zaten hazır değil, yamyam bir yönetim üşüşür bu takımın başına, çok net. Olan da 4 gözle beklediğimiz hocanın kariyerine olur.

Koşulsuz destek saçmalığına inanmıyorum, fakat kötü futbol diye saplandığımız çukur hiç gerçekçi değil. Biz şampiyonluk öncesindeki sene muazzam bir futbol oynamıyorduk, sıkıntıdan kendimi kesesim geliyordu. Çok çabuk kişilerin değişimini bekliyor taraftar, olmadı yolla yenisini al, hemen yeni hoca gelsin gibi. Yok malesef en iyi hoca bu şu an. Daha iyisi olacağına %100 inandığım hoca da şu an tam olması gereken yerde, harikalar yaratıyor ve biraz daha devam etmeli ki buraya çok daha güçlü gelsin.
    Özkan Sümer

Nereden
    İstanbul

Hatay kümeye gidebilir. Düşmeseler bile Dele-Bashiru'yu alırdım kesinlikle. Üzme ihtimali yok ona yapılacak yatırımın.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şampiyonluk şart değil hocam çünkü bir getirisi yok bizim için.Önemli olan şampiyonlar ligine katılabilmek.Cl çok önemli bir vitrin çünkü.Oyuncuların pazarlanabilmesi ve oyuncu satışı adına çok önemli.

Bu sezon şampiyon olacak takım Cl için playoff oynayacak.İkinci olan takım ise 3 tur oynayacak.Kaliteli takım 3 turu da geçecek potansiyele sahip olur zaten.

Bu nedenle gelecek sezon en kötü ikinci olmamız lazım.Lundsaramla,Barisicle Gs ye karşı mücadele etmemiz kolay değil adamların alternatifli kadrosu var.İkincilik bizim için yeterli olur bunun için de yine karşımızda Fb olacak.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampiyonluk şart değil hocam çünkü bir getirisi yok bizim için.Önemli olan şampiyonlar ligine katılabilmek.Cl çok önemli bir vitrin çünkü.Oyuncuların pazarlanabilmesi ve oyuncu satışı adına çok önemli.

Bu sezon şampiyon olacak takım Cl için playoff oynayacak.İkinci olan takım ise 3 tur oynayacak.Kaliteli takım 3 turu da geçecek potansiyele sahip olur zaten.

Bu nedenle gelecek sezon en kötü ikinci olmamız lazım.Lundsaramla,Barisicle Gs ye karşı mücadele etmemiz kolay değil adamların alternatifli kadrosu var.İkincilik bizim için yeterli olur bunun için de yine karşımızda Fb olacak.
    Valla açıkçası kadroları geniş olsa da 15'er puan aşağıda olmaları gerektiğine dair bir gerçek de var. Torreira denen herife resmen sonsuz kodesten çıkış kartı almışlar, at koşturuyor. Yemediği b.k yok kart görmüyor. Keza fenerin de gs nin de aldığı penaltılar ortada. Önümüzdeki sene yayın ihalesi hazırlığı yok, bu kadar kollanırlar mı emin değilim.

Ben Berat ile Arifle de onları yenebileceğimizi düşünüyorum da uzun vadede asla geçemeyiz. Lundstram, Barisic de sahaya çıkmadı, bekleyip görmekte fayda var. Barisic-Orsic + Meunier-Visca gayet yeterli bu ligde 2. olmak için önemli olan alternatifleri yük alabilecek mi? Gerektiğinde standart oynayabilecekler mi?

En büyük bela ne biliyor musun? Alternatif olarak tonla para veriyoruz adamlara ama altyapıdaki oyuncumuz kendisinden daha iyi oluyor. Lahtimi, Teklic, Bakic, Rayyan, Mehmetcan, Benkovic. Şurada 10 milyon euro yatıyor. Doğu avrupada altyapı takımlarıyla gelip bizi tokatlayacak takımlar 10 milyon euroyu görse kulübün anahtarını teslim eder
    Özkan Sümer

Nereden
    Kırşehir

Matt O'Riley ismi düştü şimdi de piyasaya bilen tanıyan eden var mı bu çocuğu???
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Altyapıdan kaleci Onuralp sağ bek Oğuzhan stoper Ali Şahin kanat Zekeriya ve forvet Poyraz'a belli miktarda süre verip o oyunculara değer katacak hoca lazım öncelikle

Nereden
    Kırşehir

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altyapıdan kaleci Onuralp sağ bek Oğuzhan stoper Ali Şahin kanat Zekeriya ve forvet Poyraz'a belli miktarda süre verip o oyunculara değer katacak hoca lazım öncelikle
    Cevabı çok basit bu sorunun Fatih Sultan Tekke..
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 15 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (2 kayıtlı ve 13 misafir)

1. Nazim Can,
  2. Yiğit SARI