Sayfa 2735 Toplam 2756 Sayfadan BirinciBirinci ... 1735 2235 2635 2685 2725 2733 2734 2735 2736 2737 2745 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68891 adet sonuctan sayfa basi 68,351 ile 68,375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yapılan 3 transfer rotasyon için iyi sadece, seviye artıracak transferler değil, Petkovic mesela seviye artıracak transfer..
    I am not in danger , I am the danger..

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapılan 3 transfer rotasyon için iyi sadece, seviye artıracak transferler değil, Petkovic mesela seviye artıracak transfer..
    Bu çapsızlar akıllanmadı mi? Yedek topçu ile baslanmaz.
    İlk önce as topçular alsin.
    Gelecek sezon da rezil olacağız paramız ile
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sözleşmesi bitiyor.

......Lundstram
    Alzate.........Benes
    Ben fazlasıyla razıyım, keşke keşke.
    Berat, Umut, Bardi düşününce Real orta sahası gibi geldi yazdığın üçlü
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Vişça 34
    Densvil 30
    Münir abi 33 olacak lig başladığında
    Trezege 30 olacak lig başladığında
    Orsiç 31

Barisiç 32 olacak lig başladığında
    Lundstram 30
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vişça 34
    Densvil 30
    Münir abi 33 olacak lig başladığında
    Trezege 30 olacak lig başladığında
    Orsiç 31

Barisiç 32 olacak lig başladığında
    Lundstram 30
    Tam Avcı'nın sevdiği işler işte
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

“Elalem uzaya çıkıyor biz hala…” ile başlayan çok cümleler kurulur bu memlekette. Şimdi de aynı hesap, sana 35-40 puan fark koymuş takımların yaş ortalaması kaç? Ve hatta ligde açık ara şampiyon olduğumuz takımın yaş ortalaması kaçtı? Elalem uzaya çıkarken sabah akşam yaş hesapları yapılıyor burada. Yaşı ne olursa olsun ben sahada adam gibi futbol oynayan bir takım görmek istiyorum. Bu takımın kupalar kaldırmasını istiyorum. Taraftar olarak benim önceliğim bu. En çok o zaman seviniyorum. Ha burada elalem derken dışardan örnek verebilirsiniz, e bizim ligde dışarıyı örnek alacaksan önce çuvaldızı kendimize batırmamız lazım. Dışarda kümeye oynayan 2.-3. Lig takımlarıın statları tıklım tıklım doluyor, bizde adamlara yalvaracaksın maça gel diye.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor transferde eski oyuncularını neden hiç kullanmıyor?

Geçen sene Alzate almaya çalıştık, çocuk Rodallega'ya manevi babam diyor.

İşte Benes istiyorsun, Alo Grande bu çocuk bize gelir mi diye aradın mı?
    ( ゚д゚)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    “Elalem uzaya çıkıyor biz hala…” ile başlayan çok cümleler kurulur bu memlekette. Şimdi de aynı hesap, sana 35-40 puan fark koymuş takımların yaş ortalaması kaç? Ve hatta ligde açık ara şampiyon olduğumuz takımın yaş ortalaması kaçtı? Elalem uzaya çıkarken sabah akşam yaş hesapları yapılıyor burada. Yaşı ne olursa olsun ben sahada adam gibi futbol oynayan bir takım görmek istiyorum. Bu takımın kupalar kaldırmasını istiyorum. Taraftar olarak benim önceliğim bu. En çok o zaman seviniyorum. Ha burada elalem derken dışardan örnek verebilirsiniz, e bizim ligde dışarıyı örnek alacaksan önce çuvaldızı kendimize batırmamız lazım. Dışarda kümeye oynayan 2.-3. Lig takımlarıın statları tıklım tıklım doluyor, bizde adamlara yalvaracaksın maça gel diye.
    Yaş hesabı batık takımın daha da batmaması için yapılıyor. 30 yaş üzeri yüksek maaşlı oyuncuların para dönüşü olmuyor. Sorun olursa elden çıkarılması da mümkün olmuyor.
    Personel maaşlarını bile geciktirmeye başlayan bir takımın geri dönüşü olmayan risklere girmemesi için yaş hesabı yapılıyor.

Aldığın şampiyonluk dahi en fazla 6-7 milyon Euro para getiriyor bütün yıl boyunca. Yani karşılamıyor.

Üzerinde, senden 3-4 kat yüksek bütçeli takımlar bile 17-22 yaşındaki gençleri düşük maliyetlere alıp, patlatıp satıyorlar.

Sen bu bütçe ile bunu yapmadan yaşayamazsın. Şampiyon olsan da yetmiyor.
    Yaş hesabının sebebi bu.
    Genç fetişizmi değil.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Yaş hesabı batık takımın daha da batmaması için yapılıyor. 30 yaş üzeri yüksek maaşlı oyuncuların para dönüşü olmuyor. Sorun olursa elden çıkarılması da mümkün olmuyor.
    Personel maaşlarını bile geciktirmeye başlayan bir takımın geri dönüşü olmayan risklere girmemesi için yaş hesabı yapılıyor.

Aldığın şampiyonluk dahi en fazla 6-7 milyon Euro para getiriyor bütün yıl boyunca. Yani karşılamıyor.

Üzerinde, senden 3-4 kat yüksek bütçeli takımlar bile 17-22 yaşındaki gençleri düşük maliyetlere alıp, patlatıp satıyorlar.

Yaş hesabının sebebi bu.
    Genç fetişizmi değil.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yaş hesabının sebebi bu.
    Genç fetişizmi değil.
    İyi futbolcu kötü futbolcu vardır. Yaşlı ve genç diye ayırmak yanlış bana göre. Meunier yaşlı adam ama geldi işimizi gördü mesela. Bizim böylelerine de ihtiyacımız var. Sırf genç diye kazmaları doldurdular bu takıma. Bizim iyi futbolculara ihtiyacımız var. Her alınan adamda bu yaşlı, bu 30+ muhabbeti dönüyor. Sana faydası olacaksa 30 da alırsın 18 de. Maliyet hesabı evet çok yapılıyor da biz zaten futbolcu satamıyoruz. Milli takımda kendini gösteren adam transferi yapıyor işte.
    Konu ilelebeTS tarafından (27.04.2024 Saat 23:54 ) değiştirilmiştir.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Benes olayını kim çıkardı
    bu cocugu yönetime hocaya bildiren scout elaminin yolundan gidilmelidir
    benes insallah dogrudur bu cocuk ilk onbirde banko oynar ve cok ama cok basarilida olur
    kolay kolay bir oyuncuyu da övmem ben
    daha evel transfer konusunda trabzonsporumuz alman oyunculara yönelmeli demiştim
    stoper mutlaka alman olmalı , bir on numaramiz olmadan yola çıkılmaz
    visca,trezeque,orsic,bardıh,Fernández,baniya,sirp stoper,
    umut Bozok, umut günes, Kerem sen, Arif boşluk , Muhammet taha,
    enis destan , birde dünya yildizimiz oynatmadan her sezon basi maasini yükseltigimiz inanilmaz torpili olan
    Hüseyin türkmen gitmeli diyorum , bu oyuncularin her birisi üç büyütülmüslerin kadrosuna giremezler
    ne zaman Trabzonsporumuzu yönetenler duygusaligi bırakır çöp oyunculara acimaz gönderirseler torpil demeden ! İşte o zaman avrupadada büyürüz yoksa süperligde basari süperligde kalır eğleniriz.
    Ben kendim 12 yıl aktiv top koşturdum yıllar geçmiş yaşımız ilerlemiş trabzonsporumuzu izlerken hergün antromana çıksam tonlarca param olsa kafam rahat stresden uzaksam evim varsa olsa en az umut bulutan iyi oynardım umut günesden daha cok göze batardım insallah bu kafayi değişimiz artık
    genç poyraz var iri yari çocuk hız var golü kokluyor bu cocuk umutlardan iyi bu cocuk has trabzonsporlu
    neden şans verilmez ! Çok garip isler oluyor yıllardır böyle .
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Benes olayını kim çıkardı
    bu cocugu yönetime hocaya bildiren scout elaminin yolundan gidilmelidir
    benes insallah dogrudur bu cocuk ilk onbirde banko oynar ve cok ama cok basarilida olur
    kolay kolay bir oyuncuyu da övmem ben
    daha evel transfer konusunda trabzonsporumuz alman oyunculara yönelmeli demiştim
    stoper mutlaka alman olmalı , bir on numaramiz olmadan yola çıkılmaz
    visca,trezeque,orsic,bardıh,Fernández,baniya,sirp stoper,
    umut Bozok, umut günes, Kerem sen, Arif boşluk , Muhammet taha,
    enis destan , birde dünya yildizimiz oynatmadan her sezon basi maasini yükseltigimiz inanilmaz torpili olan
    Hüseyin türkmen gitmeli diyorum , bu oyuncularin her birisi üç büyütülmüslerin kadrosuna giremezler
    ne zaman Trabzonsporumuzu yönetenler duygusaligi bırakır çöp oyunculara acimaz gönderirseler torpil demeden ! İşte o zaman avrupadada büyürüz yoksa süperligde basari süperligde kalır eğleniriz.
    Ben kendim 12 yıl aktiv top koşturdum yıllar geçmiş yaşımız ilerlemiş trabzonsporumuzu izlerken hergün antromana çıksam tonlarca param olsa kafam rahat stresden uzaksam evim varsa olsa en az umut bulutan iyi oynardım umut günesden daha cok göze batardım insallah bu kafayi değişimiz artık
    genç poyraz var iri yari çocuk hız var golü kokluyor bu cocuk umutlardan iyi bu cocuk has trabzonsporlu
    neden şans verilmez ! Çok garip isler oluyor yıllardır böyle .
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yaş ortalaması yüksek oyuncu tabiki lazım alınır ama Avcı hoca bunun nirvanası. Bütün kadro yaşlılardan oluşuyor, numunelik gençler de duruyor ve süre almıyor. Oyuncuların 2. devre bir kaçı sezonu kapatıyor geriye kalanlardan bazıları bir maç var diğerinde yok, gelecek sezon bir kısmı yürüyemiyor diğer kısmı jubilesini yapıyor ortada takım filan kalmıyor.
    Konu Arif Timurcioğlu tarafından (28.04.2024 Saat 00:05 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Nereden
    Kocaeli

Barisic-Lundstram 2 sene önce uefa finali oynayan adamlar. Bu detayı fark edince içim biraz rahatladı. O dönem Rangers fenaydı vura vura gitti. Bayağı ısıran bir takım oldular. İsim olarak bu adamlar aklımda kalmamış ama eski göz ağrımız Tavernier ile beraber iki bek bayağı iş yapmıştı orada. Diğer aklımda kalan isim Glen Kamara idi. O takımda mevcut olan 2 oyuncu kofti oyuncu değildir.
    Konu ilelebeTS tarafından (28.04.2024 Saat 00:17 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaş ortalaması yüksek oyuncu tabiki lazım alınır ama Avcı hoca bunun nirvanası. Bütün kadro yaşlılardan oluşuyor, numunelik gençler de duruyor ve süre almıyor. Oyuncuların 2. devre bir kaçı sezonu kapatıyor geriye kalanlardan bazıları bir maç var diğerinde yok, gelecek sezon bir kısmı yürüyemiyor diğer kısmı jubilesini yapıyor ortada takım filan kalmıyor.
    22-26 yaş aralığındaki transferler bonservisli olacaktır, bonservisli adamın da transferi biraz uzun sürer. Bu adamlar boşta olduğu için erken bitti. Her oyuncuya bonservis veremeyeceğimize göre bu tip adamları alıyoruz. E genç olup boştaki adam da sana gelecek değil. Daha Fransa 2'deki bir kazmayı ikna edemiyoruz bonservisle. Yani biraz sabredip işin sonunda yorumlamak daha doğru olacaktır. Dragus gibi 2 adam alınacaktır, hem de daha yüksek bonservisle.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

İyi futbolcu kötü futbolcu vardır. Yaşlı ve genç diye ayırmak yanlış bana göre. Meunier yaşlı adam ama geldi işimizi gördü mesela. Bizim böylelerine de ihtiyacımız var. Sırf genç diye kazmaları doldurdular bu takıma. Bizim iyi futbolculara ihtiyacımız var. Her alınan adamda bu yaşlı, bu 30+ muhabbeti dönüyor. Sana faydası olacaksa 30 da alırsın 18 de. Maliyet hesabı evet çok yapılıyor da biz zaten futbolcu satamıyoruz. Milli takımda kendini gösteren adam transferi yapıyor işte.
    2 m Euro maaş veriyorsun Metiner e..
    Şampiyonluğun getirisi 7-8 milyon Euro...

Hala işini gördü falan diyorsun...

Allah elinize şirket düşürmesin ne diyeyim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şampiyonluğun getirisi 7-8 milyon, takımın maaş bütçesi ise 27-28. E kapatalım kulübü, zarar yazmasın?
    Konu ilelebeTS tarafından (28.04.2024 Saat 00:32 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Şampiyonluğun getirisi 7-8 milyon, takımın maaş bütçesi ise 27-28. E kapatalım kulübü?
    Bak matematikle konuşmaya başlayınca kulübün kapatılmaması ya da satılmaması için mantıklı birşeyler yapılması gerektiğini anlayabiliyorsun hemen...

Ağaoğlu ne yaptı ise aynısını yapacaksın.

Bütçe düşürülecek, düşük maaşlı üst limiti 24-25 yaşında oyuncular alınacak. Altyapıdan en az 3-4 oyuncu mutlaka kadroda olacak.
    Bunların bir arada oynarken tecrübe ve oyun içinde liderliğini yapacak meuner visca gibi en fazla 2-3 oyuncu olacak.
    3-4 sene böyle devam edilip önce oyuncu satışları ile bütçe rahatlatılacak.
    Bunu yapmadan bol keseden FB GS nin bile cesaret edemediği tüm takımı 30-35 arası yaşta oyunculardan kurmanın matematik ile kavga etmekten farkı yok.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (28.04.2024 Saat 00:38 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kocaeli

Bu başkandan öyle şeyler bekleme boşuna, hayal kırıklığına uğrarsın. Bu adamın çizdiği yol farklı. Kim doğru kim yanlış, neyin ne olduğu yolun sonunda görülür. Ağaoğlu da futbolcu sattı, şampiyon oldu, borç azalmadı aksine arttı. bu ülkede 4 kulübün borcu falan bitmez, batma da batırmazlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Bu başkandan öyle şeyler bekleme boşuna, hayal kırıklığına uğrarsın. Bu adamın çizdiği yol farklı. Kim doğru kim yanlış, neyin ne olduğu yolun sonunda görülür. Ağaoğlu da futbolcu sattı, şampiyon oldu, borç azalmadı aksine arttı. bu ülkede 4 kulübün borcu falan bitmez, batma da batırmazlar.
    Yolun sonunda çamura saplandıktan sonra yanlış yaptığını fark eden kişiye iyi yönetici denmiyor.
    Devlet vergi borçlarını da istemiyordu eskiden.
    2 hafta önce biz dahil tüm kulüplere vergilerinizi hemen ödeyin dendi. Eskiden bulaşmıyordu devlet.
    TS ye düşen 505 milyon TL. 5 ay içinde istiyor devlet.

Oradan pay biçebiliriz hep beraber neler olabileceğine dair.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Yolun sonunda çamura saplandıktan sonra yanlış yaptığını fark eden kişiye iyi yönetici denmiyor.
    Devlet vergi borçlarını da istemiyordu eskiden.
    2 hafta önce biz dahil tüm kulüplere vergilerinizi hemen ödeyin dendi. Eskiden bulaşmıyordu devlet.
    TS ye düşen 505 milyon TL. 5 ay içinde istiyor devlet.

Oradan pay biçebiliriz hep beraber neler olabileceğine dair.

Nereden
    Ankara

Benes işi inşallah doğrudur
    En büyük Trabzon

Nereden
    Afrika Diğer

ADO Den Haag'ın ve U17 Millî Takımımızın santrforu Özder Özcan, Trabzonsporluymuş.

Maç sayılarına filân baktım, epey de istikrarlı duruyopr.

Belki @Burak 'ın ilgisini çeker

Nereden
    Afrika Diğer

ADO Den Haag'ın ve U17 Millî Takımımızın santrforu Özder Özcan, Trabzonsporluymuş.

Maç sayılarına filân baktım, epey de istikrarlı duruyor.

Belki @Burak'ın ilgisini çeker
    Konu BatuhanB tarafından (28.04.2024 Saat 05:12 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 4 misafir)

1. mekatronik