Sayfa 2726 Toplam 2748 Sayfadan BirinciBirinci ... 1726 2226 2626 2676 2716 2724 2725 2726 2727 2728 2736 ... SonuncuSonuncu
Toplam 68689 adet sonuctan sayfa basi 68,126 ile 68,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer Dosyası - 16 -

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mendy iyi adam
    adam ne sosa'nın yanında oynadı, ne hamsik'in yanında oynadı.

bu sene mendy için kayıp sezon.

performansını övecek bir durum yok hocam.

adam stoper oynuyor ya bundan ötesi var mı.

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mendy yanına sosa-hamsik gibi bi adam bulursak o zaman bulunmaz hint kumaşı olur.
    Stoper oynamaktan futbolu unuttu çocuk.
    Bjk maçındaki mendyi açın bi izleyin derim.

SM-A546E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Önümüzdeki sene yapılacak ilk transfer kaleci olmalı. Uğurcan 2 senedir jeneriklik goller yediği halde halen daha ilk 11 oynuyor.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Herkes Mendy diyor da Avcı Mendyi beğenmiyorki Mendy değil Elnani midir nedir öyle birini istiyor büyük üstad. 20'lik Mendyi gönderticek 30 küsürlük adamı ortaya koyacak bakın görürsünüz. Sol bek de 32'lik. Bu adamın kafası bambaşka. Bizim kafamızdaki futbolla bu adamın kafasındaki ŞEY taban tabana zıt. Transfer sezonu stoperlere beklere şimdiden hazır edin kendinizi, benden demesi
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 numara için tekniği fena değil ama savunma yönü sıkıntılı.Fransada bile 4-2-3-1 li düzende ortasahada yardımcı olarak oynadı.Tek önlibero olarak Casemiro ya da Rodri gibi savunma önünde oynamadı.

Beratla birlikte oynamalarına rağmen rakipler ortasahada çok rahat dikine gidip çalımlarla golü bulabiliyor.2 tane önlibero ile savunma yapamıyorsan burada bir sorun var demektir.Üstelik öndeki Bardhi,Trezeguet,Visca ve Onuachu da savunmaya katkı sağlayan isimler.

Mendy genç,uzun boylu ve güçlü ancak bir o kadar da uyuşuk bir oyuncu.4-3-3 lü düzende savunma önüne koyup güvenebileceğin tarzda bir isim değil.Kendisi 6 numara ama sahada 8 no gibi rahat takılıyor.

Dediğiniz kadar iyi bir isim olsa Fransadan bu adamı kimse sana kaptırmazdı zaten.Ortalama düzeyde biri olduğu için büyük takımlar takmadı bunu.Lille,Lyon,Psg,Marsilya gibi birçok üst düzey takımın olduğu ligde adamı kimse alamıyor ama sen 4.4 milyona alıyon.Hayatın olağan akışına ters bu durum.

Amacım oyuncuyu kötülemek değil ama kendisi 18-19 yaşında değil,24 yaşında bir oyuncu.25 yaşına geldiğinde potansiyelli oyuncular kariyerlerinin zirvesini yaşar.Sonrası daha çok tecrübeden ibarettir.Bu saatten sonra Kante olacak hali yok admın kapasitesi ortada.

Uluslararası piyasaya kriterlerine göre elbette belli sınırları aşamamış oyuncu. Buna katılıyorum. Ben daha çok bizim ligin kalitesini baz alarak yorum yaptım. Başlı başına Türkiye'ye gelmiş olması bile bazı şeyleri aşamamış bir oyuncu olduğunun en büyük göstergesidir. Bence de uçup kaçan bir oyuncu değil ama kötü de değil. O nedenle 7-8-9 ne teklif gelirse satılması taraftarıyım demiştim.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mendy için Trabzonspor 18 milyon euro istiyor Fransa'nın Rennes ve Nice takımları 10 milyon euro veriyor.11 milyon euro yanlış bilgi ,muhtemelen 14-15 milyon euro gibi bir paraya Mendy satılacak çünkü Abdullah Avcı yeni sezonda düşünmüyor kadroda.
    14-15 milyon euro teklif varsa avcı istese de satılır yalnız
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Kayseri maçının kamp kadrosuna baktım...Bence seneye kadroda olmaması gereken çok adam var..

Sıralayalım..
    Uğurcan
    Baniya
    Fernandez
    Denswill
    Berat
    Umut Güneş
    Bardhi
    Fountas
    Umut Bozok

Bu adamların alayını göndereceksin..

Kadroda tutulması gerekenler..

Visca
    Mendy
    Trezege
    Pepe
    Eren (Yerli zorunluluğu)
    Onuachu
    Enis (Yerli zorunluluğu)

Normal şartlarda Eren ile Enis'i de kadroda barındırmam ama yerli kuralı belimizi büküyor..

Geri kalan bölgelere transfer yapılmalı yani en az 8 9 transfer yapılmalı..Gençmiş yaşlıymış bunlar beni ilgilelendirmiyor ben sahadaki verime bakarım..Neymiş futbolcu satamazsak cevher bulamazsak batarmışız..Sen taraftar mısın yoksa ticarethane müdürü müsün..Bir taraftar takımının kupa kazanmasını şampiyon olmasını ister bu amaçla maçlara gider gelir vakit ayırır..Yani beni şampiyon yapacaksa varsın 35lik adamlar yapsın kim yaparsa yapsın bundan bana ne sana ne..

Bu demek değildir ki transferde genç gelecek vaad eden satıp kâr elde edilebilecek oyuncuya karşı olmak..Yalnız ayda yılda bir şartlar oluşuyorken takımdaki bütün taşlar yerine oturuyorken sen kalkıp para kazanacağım diye vaktinden evvel oyuncu satarsan kadro istikrarını korumazsan sabah akşam gelir Sivas gibi ucube takımlara yenilmenin üzüntüsünü yaşar ana avrat küfreder sonra da Erto istifa diye bağırırsın..Şimdi de Mendy satılsın diyorlar..Nerdr yetenekli adam var satılsın yazıyorlar..Bunları ben bardhi Berat gibi kazmaların gönderilsin dediğine şahit olmadım hiç..Mendy gibi bir adam bulabilecek misin ki satıyorsun..Yetenek düşmanı kullanıcılar bunlar..Mendy'nin yanına Berat'ı koyarsan yetmezmiş gibi stopere çektirip her hafta adamını kaçırdığı için gol yedirmesine sebep olursan herifin kafasını sahada karıştırır sarhoş gibi dolanmasına sebep olursan Mendy tabii işe yaramaz ıskarta olacak..Getir bakim yanına koy Hamsik gibi adamı bak nasıl dağıtıyor rakibin merkezini..

Transsfer yaparken hangi bölge olursa olsun yönetime çağrımdır; hızlı adam alın her bölgeye...Oyun zekası da önemli ama hız daha önemli..Hızı düşük adamlarla rakibi asla eksiltemezsin sahada..Şu anda takımın sorunu da bu..Hem top dolaştırma hızın hem de oyuncuların bireysel hızı yüksek olmalı..Geriye sadece beceri kalıyor ki Visca Onuachu Trezege Orsic gibi adamlar o işin erbabı zaten..Devre arasında aldığımız bek oyuncusu da bireysel olarak çok hızlı değil ama topu dolaştırma hızı pas verme hızı çok iyi zaten bu yüzden sahada ince işler yapabiliyor..

Avcı bakalım gene bindiği dalı kesecek mi yoksa şampiyon olduğumuz sezonun başındaki kaliteli transferleri yaptırabilecek mi?

İlla transfer listesine göz atmaya gerek yok hocanın..Şu yukarıda yazdığım adamların tamamına yakınını göndermezse istifa etmeli..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Ankara

Yalnız Enis ne top oynamış maşallah
    En büyük Trabzon

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

enis ve poyrazı harcamamak adına tek bir santrafor alalım.2 ve 3 bu ikisi olmalı.

Sağ bek oğuzhan ve merkezde muhammed ali çamkerten( hoca çok beğendiğini söylüyormuş) mutlaka kadroda yer almalı ve süre bulmalı. Semih örneği ortada duruyor.

Çok fazla genç oyuncu yerine az ama öz oyuncu kadroda olmalı ve mutlaka süre bulmalı.

onuralp,oğuzhan,muhammed ali, poyraz,enis destan,göktan bence yeterli.Bu isimler mutlaka süre bulmalı.

mendy kalmalı yanına bir oyun kurucu ve önlerine bir on numara alınmalı.Mendy hamsik ile birlikte oynasa şimdi 20 milyon olmuştu.Bir tane böyle isim bulmalıyız.Boneventura bu işi yapamaz mı veya gagliardini oyun kuramaz mı?

10 numaraya pereyra cuk diye oturur. Cihan çanak hem bu bölgeyi hem de sol tarafı yedekleyebilir. Bence göktan da potansiyelli bir isim.

Bu arada trezeguet eğer para getirecekse satılabilir. Eren ve bardhi için de bu geçerli. Sol taraf orsic iyi durumda ise alternatif alınır değilse o da yollanıp buraya 2 isim alınır.

sağ tarafa oğuz çok pahalı değilse alınıp,visca ile birlikte devam eder.Ya da draguş alıp bu bölgede kullanılır.

merkezde can bozdoğan faydalı olur.
    Konu asilhamsi tarafından (21.04.2024 Saat 11:15 ) değiştirilmiştir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Düzce

----------mendy(can)--------bonaventura/gagliardini(muhammed ali,umut)

-------------------pereyra(cihan,göktan)----------------

oğuz/draguş(visca)-----------------ichenachu/onuachu/petkovic(enis,poyraz,draguş)--------------------orsic/koita(cihan,oğuz/draguş)

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

https://arsiv.mackolik.com/Player/De...aspx?id=404377

https://arsiv.mackolik.com/Futbolcu/...a-Mendy-Angers

Beratın ikili mücadele kazanma oranı % 60 iken,Mendyin ikili mücadele kazanma oranı %54.

Beratın maç başı ortalama hava topu kazanma sayısı 1.3 iken,Mendyin maç başı ortalama hava topu kazanma sayısı 1 .

Beratın maç başına ortalama top kapma sayısı 1.6 iken ,Mendyin maç başına ortalama top kapma sayısı 0.8 .

Beratın maç başı isabetli pas sayısı 39 ve isabetli pas yüzdesi % 85 iken, Mendyin maç başı isabetli pas sayısı 37 ve isabetli pas yüzdesi % 87 .

Nereden
    İstanbul

https://arsiv.mackolik.com/Player/De...aspx?id=404377

https://arsiv.mackolik.com/Futbolcu/...a-Mendy-Angers

Beratın ikili mücadele kazanma oranı % 60 iken,Mendyin ikili mücadele kazanma oranı %54.

Beratın maç başı ortalama hava topu kazanma sayısı 1.3 iken,Mendyin maç başı ortalama hava topu kazanma sayısı 1 .

Beratın maç başına ortalama top kapma sayısı 1.6 iken ,Mendyin maç başına ortalama top kapma sayısı 0.8 .

Beratın maç başı isabetli pas sayısı 39 ve isabetli pas yüzdesi % 85 iken, Mendyin maç başı isabetli pas sayısı 37 ve isabetli pas yüzdesi % 87 .
    Sevmeyeni çok beni de çıldırttığı dönemler oluyor ama yedekte kalmalı bence. Yerli oyuncu rotasyonu önemli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nereden
    Trabzon

Beratın daha uzun ve daha dikine riskli paslar attığını da unutmamak gerekiyor.İsabetli pas sayısını bu da etkiliyor.

Berat oyun kurulumunda daha çok sorumluluk aldığı gibi aynı zamanda savunmaya da katkı vermeye çalışıyor.

Mendy savunma kısmında daha iyi olması gerekirken defansif verileri Berattan daha kötü.

Beratın savunmasını yeterli bulmayan,teknik ve pas kalitesini de vasat bulan birisi olarak şunu söyleyebilirim.Berat eskiye göre daha çok mücadele ediyor ve oyunun içerisinde daha çok kalıyor.Buna rağmen yine de 1 milyon euro maaşı haketmiyor ama rotasyonda kullanılabilecek kalitede bir oyuncu.Yedek kadroda olmasını isterim.

Mendy ise topu alıp dağıtabilecek tekniğe ve pas kalitesine sahip değil.Ben esasen buna da bakmıyorum aslında.Neticede bu adam 6 numara.Sorun şu ki adam önlibero olmasına rağmen defansif anlamda net bir katkısı yok.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Futbolda artık en çapsız takımlar bile savunma yapmayı alan kapatmayı savunmada yardımlaşmayı yapabiliyor maçı kitliyorlar bir şekilde..Bundan 10 15 yıl önce hatta 90'lara bile gittiğimizde daha gollü maçlar seyrediyorduk..Oyun disiplininden erken kopardı vasat ve vasat altı takımlar..Hücumsal anlamda fazla yetenekli topçuyu kadrosunda bulunduramayan her takım işin savunma yönününe daha fazla ağırlık vermeye başladı..

Bu konuya dikkat çekmemin sebebi artık futbolda hedefe varmak için gol ve goller bulmak zorunda olan takımların işi geçmişe oranla daha zor..Bu zorluğu aşmak için sahada 3 tane konu var..

Birincisi pas hızı paslaşma hızı top dolaştırma hızı..

İkincisi bireysel beceri çalım..

Üçüncüsü ise pasla adam eksiltme derine dikine oynama..

Bu üç mevzuyu sahada iyi uygulayan takımlar hedefe varır..Bizim kadronun planlaması baştan yanlış..Hızlı paslaşma yok çalım yok pasla adam eksiltme yok..Sen bunları yapamazsan rakip halihazırda zaten savunmadayken eksik gedik vermez..Bir pasla 4 5 rakip oyuncuyu oyundan düşürmesi Berat'tan beklenilecek bir iş değil aynı şekildr çalıma da girmez bu herif..Pas hızı da yeterli değil uzun top kullanıyor diye kadroda adam saklanmaz..Uzun topu açık alanda herkes oynar 3 4 kişi arasında iken baskı yediği anda Hamsik gibi uzun top oynayabilen topun dibine dalabilen adam da değil bu Berat..Sağına soluna boştaki adama pas vermesi dolayısıyla da pas yüzdesinin yüksek çıkması istatistik konusunun gerçekten de mini etek gibi olduğunu gösterir..

Mendy'den stoper olmaz..Adamı stoperde oynatmasının sebebi ayağının Berattan daha iyi olması..Yoksa Beratı çeksin oraya da göreyim..Mendy stoperde hemen hemen oynadığı her maçta adamını kaçırıyor Sivas maçındaki gol buna örnektir..Avcı'ya sormak lazım şikebahçe maçında Mendy'i stoperden alıp merkeze niye çektin çektikten sonra ikinci 45 de şikecilere karşı oyun kontrolünü ele aldık mı aldık..Ortasahada daha verimli olacağı aşikar bir adamı stopere çekip kafasını sahada karıştırırsan yanına da mecburuiyetten Beratı koyarsan verim alamazsın bu adamdan bu kadar açık..Takımda top oynamayı bilen 3 5 tane adam varsa biri de Mendydir..Kazmaların arasında üzüm üzüme baka baka kararır misali karardı herif..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    Düzce

https://www.youtube.com/watch?v=Sp4oPuNO4Vc

böyle transferler yapabilecekmiyiz.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Jerome Opoku

Opsiyonlu kiralık diyorlar, Allah utandırmasın inşallah.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=Sp4oPuNO4Vc

böyle transferler yapabilecekmiyiz.
    Avcının kalemleri değil 30 yaş üstü oyunculara bakmak lazım.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Trabzon

Onlibero kimdir.Önlibero Lucas Torreiradir,Stephen Mbiadir,Felipe Melodur.

Mendy efendi çocuk ama bu seviyelerde değil.Yasi da 24.Bu saatten sonra evrim geçirecek hali yok.

Ben istiyorum ki orta alan çok güçlü olsun.Ornegin 6 numara Mbia,8 numara Zielinski,10 numara fortounis olsun.

Kaliteli bir orta alan üçlüsü ile ligde her takıma üstünlük kurarsın.Mendy,Berat,Bardhi gibi adamlarla bir ileri iki geri gidersin.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

İyi paraya satılmayacak oyuncu yok takımda. Normalde ben iskelet oyuncunun satılmasını istemem ama ortada iskelet kadro falan olmadığından çok problem olmaz. Bize güçlü ve yeni bir kadro lazım. Öncelikle Meunier ayarında en az 4-5 oyuncu lazım yarışabilmek için. Nerde şampiyonluk kadrosu nerede bu kadro.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zielinski işini yaparsa yönetim onun etrafını doldurmak yada mevcut kadrodan uydurmak çok daha az maliyetli olur. Bize saha içi general lazım, Hamsik o seneki kadroda üst düzey olmayan adamları ne seviyeye çıkardı hem yetenek hem özguven olarak.

Bu yıl ortasahayi tam olarak kurarsak bulabildiğimiz kaynak kadarı ile daha sonraki sezon şampiyon kadroyu yaparız Allahın izniyle.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her yerde Zielinski Inter ile anlaştı haberleri var. Hamsik Inter'e yakışır falan diye açıklama yapmıştı. link
    ( ゚д゚)

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Courage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zielinski işini yaparsa yönetim onun etrafını doldurmak yada mevcut kadrodan uydurmak çok daha az maliyetli olur. Bize saha içi general lazım, Hamsik o seneki kadroda üst düzey olmayan adamları ne seviyeye çıkardı hem yetenek hem özguven olarak.

Bu yıl ortasahayi tam olarak kurarsak bulabildiğimiz kaynak kadarı ile daha sonraki sezon şampiyon kadroyu yaparız Allahın izniyle.
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her yerde Zielinski Inter ile anlaştı haberleri var. Hamsik Inter'e yakışır falan diye açıklama yapmıştı. link
    Çok takip edemedim gündemi. Zielinski'yle mi ilgileniyoruz? Napoli'deki mi?

Hızlı bir Google taraması:

Barisic
    Camara
    Lundstram yazılmış.

Salih
    Torres
    Masouras yalanlanmış.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (21.04.2024 Saat 20:01 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok takip edemedim gündemi. Zielinski'yle mi ilgileniyoruz? Napoli'deki mi?

Hızlı bir Google taraması:

Barisic
    Camara
    Lundstram yazılmış.

Salih
    Torres
    Masouras yalanlanmış.
    Geçen ay bir iki haber çıktı, işte Avcı Hamsik'in veliahtını istiyor. Görüntülü konuştu vs diye. O zaman baktığımda Inter anlaştı haberi vardı. Belli ki yalan haber.

Şimdi boştaki oyunculara bakan temenni olarak buraya yazıyor muhtemelen.

Zielinski, Taremi. Şimdi de Nacho çekiyormuş Inter.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Trabzon

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen ay bir iki haber çıktı, işte Avcı Hamsik'in veliahtını istiyor. Görüntülü konuştu vs diye. O zaman baktığımda Inter anlaştı haberi vardı. Belli ki yalan haber.

Şimdi boştaki oyunculara bakan temenni olarak buraya yazıyor muhtemelen.

Zielinski, Taremi. Şimdi de Nacho çekiyormuş Inter.
    Geleceğinden değil de işte örnek olması amacıyla insan yazmak istiyor

Nereden
    İstanbul

Geleceğinden değil de işte örnek olması amacıyla insan yazmak istiyor
    O kadar iyi anlıyorum ki

+3 yaşı olsa olabilirdi belki. 29 yaşında bu adamı getirse getirse gs getirir.
    ( ゚д゚)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 13 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (4 kayıtlı ve 9 misafir)

1. Arif Timurcioğlu,
  2. CasTo,
  3. Macellan,
  4. zaqua