Sayfa 83 Toplam 85 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 73 81 82 83 84 85 SonuncuSonuncu
Toplam 2118 adet sonuctan sayfa basi 2,051 ile 2,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ertuğrul Doğan | Kulübümüzün 18. Başkanı

Nereden
    İstanbul

Avcı "Erto" dedi

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takımın as başkanı, futbol sorumlusu gibi bir yöneticisi yok mu ? Neden başkan çıkıp teknik direktör ile basın toplantısı yapıyor? Ortada bir başarı filan olsa bir nebze anlayacağım. Ne konuştular bu toplantı da, özet geçebilecek biri var mıdır ?
    "Bize Heryer Trabzon.."

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Deli bunlar ya. İçine sı.tıkları şeylere kötü de gitse destek ve sabır istiyorlar. Üç buçuk yıl oldu. Yedinci transfer sezonu olacak bu. Ne konuşuyorlarsa zıttını yapıyorlar. Hoca eleştirilen şeyi söyleyip böyle oynamalıyız diyor. E oynat. Patates püresi gibi takımı sahaya süren sensin. Başkan ekonomi ekonomi diyor 15 milyon maaş bütçesini alıp 50 60 milyona çıkarıp kadronun içinden geçen sensin. Bir de dönüp bize akıl veriyorlar bizim yaptıklarımıza destek verin sabır gösterin diye

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz, şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şunu kabul etmek lazım önce
    Teknik direktör ve taraftar arasında gönül bağı yok
    Taraftar hocaya inanmıyor artık bu şekilde yeni sezona başlamak vakit kaybı
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

(Bugünkü basın toplantısından)

"Bir yıl bir aydır başkanım. Ödenen para bu süreçte 140 milyon Euro'yu buldu. Buna rağmen borcumuz 4 milyar seviyesinde."

Bir yılda 140 Milyon Euro ödeyip, yaklaşık 120 Milyon Euro borç mu kalmış? Doğru mu anlıyorum?

Burada bir hata olmalı. Trabzonspor; geçen yıl, neredeyse toplam borcu kadar harcama mı yapmış?

Evet, muhasebeciler, buyurun izah edin lütfen.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    (

Bir yılda 140 Milyon Euro ödeyip, yaklaşık 120 Milyon Euro borç mu kalmış? Doğru mu anlıyorum?

Burada bir hata olmalı. Trabzonspor; geçen yıl, neredeyse toplam borcu kadar harcama mı yapmış?
    herkes boyle anliyor ama altini kimse dolduramiyor.ya ortulu odenek gibi nereye harcandigi belli olmayan fakat harcanmasi
    gereken bir para var yada ertugrul dogan abartiyor.gecmisten gelen borclar desek totalde borcumuz azalmamis.
    bugun ali koc harici gs ve bjk dahil 140 milyon euro'yu bir yilda saglayabilecek bir guc yok.ertugrul dogan'in nasil bir maddi gucu var ki bu paralari kulube verebilmis veya saglayabilmis.bu konu bastan sona izaha muhtac.ben sahsen soylenen rakamlara inanmiyorum.bu konulara hakim arkadaslar varsa ses verin aydinlatin.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İçeri giren paradan bahsedildi bunun 1 yıl için değil yıllara bölünecek vadeli sponsorluklar oldugunu anlıyorum. Gider kalemlerinin ödeme vadeleri ne kadar acaba?

Dönebilir borçlanma yaptıysak dert değil , başkan gayet rahat gözüküyordu
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Aydın

+ 30 yaş mevzusu.

Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

koskoca kulüp abdullah avcı'nın pr ajansına döndü. trabzonspor tarihinde almadığı sonuçları bu iş bilmez çakma antrenörün döneminde aldık. bu kaçıncı aynı mesajı yazdım bilmiyorum fakat abdullah avcı yakın arkadaşın olabilir babanın oğlu bile olabilir ama futbolda duygusallığa yer yoktur. ben iddia ediyorum bu takım türkiye kupasında finale kalsın biletlerin tamamı bile bitmez.

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bir de bi algı yaratmışlar. Başkan'ın samimiyetinden, Trabzonsporluluğundan şüphemiz yok bla, bla, bla diye. Onlara hiç saygı duymuyorum.
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocayla kankalik olmaz kulübe zarar veriyorsunuz
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı smart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de bi algı yaratmışlar. Başkan'ın samimiyetinden, Trabzonsporluluğundan şüphemiz yok bla, bla, bla diye. Onlara hiç saygı duymuyorum.
    Hadi be ordan demek lazım bunlara.
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

( benzer yazıyı Teknik direktör başlığında yazdım)

Sn. Başkanım,

Bu mektubu sana okuyan birileri olduğuna inanıyorum. Kastımız yok, olamaz da. Ama 3 sezon totalinde elde kalan hakem, şans, siyasi etki, biraz gayretle hasbelkader alınan şampiyonluk var. Ama fayda maliyet açıdan batmış bir yapı da var.

Güzel giyinelim ok, ama buzdolabı boş!

Mali tabloda büyük emek harcadığınızı söylüyorsunuz, ekonomi verilerinden pek anlamam, muhasebeci de değilim ama son 4-5 yılda "nereden nereye" ( mahalle ağzıyla alacak-verecek) geldiğimizi de mali kongrelerde, ekranlarda açıklanan rakamlar net ortaya koyuyor sanıyorum.

Sizin akıllı ve izan sahibi vicdanlı da biri olduğunuzu, küçüklüğü Trabzonspor soyunma odalarında, uzun deplasman sayahatlerinde geçtiğini ve büyük Trabzonsporlu olduğunuza inanıyorum.

Ama İstanbul büyükleri ile rekabeti edip şampiyonluk hayal. Bu takım ve camianın geleceği önünde engelleri kaldırın ve küçülme yoluna gidecek bir yapının yolunu acın.

Çok değerli mevcut hocamızla alınan 2 kupa var, ezelî rakiplerimiz Fenerbahçe ve Beşiktaş' a oranla büyük başarı ama fayda maliyet, kupa ve getirileri karşılığında içine girilen mali tablonun iç açıcı olmadığını hep söylüyorsunuz.

Bizim gibi mütevazı camia ve kulüpler İstanbul ile bu girdi- çıktı ile bu şekilde mücadele ( 2 ekmek karşılığında tüm toman) rekabet sonu belli olmayan bir macera.

Bu yüzden kısa vadede hedefleri öncelikle kulüp sağlığı ( zira sahiplenme karakteri zayıf ve faydasız yabancı oyuncular bu dönemin eseri) olan, içimizden biri evladımız Fatih Tekke ile yeni bir yapılanmaya gidip, Merhum Özkan Hocamızın başkanlığındaki az ve öz yapıya dönmek. O dönem sonrası 2004-05, 2010-11 sağlıklı büyümesi ve kupalar gelmişti.

Dinleyip zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

crixus_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Başarısız

Nereden
    Ankara

Vurdum masaya elimi, boyle olmaz dedim aldim Pepe yi. Aldin aldin...

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gitsin beğenmedim, yerine gelen başkan da kısa sürede gitsin yerini daha yeni gelen başkana bıraksın. Bıraktığı gibi o son gelen başkan da çok durmayıp kapıdan bakıp gitsin. Çünkü doğru yol belli! Gelenin direk gitmesi. Yoksa gündem sessizleşiyor, insan yalnızlaşıyor.

Velhasıl kelam gelen yönetimler 3 yılda mali ve sportif açıdan programlarına uyuyorlarsa ve süreç bittiğinde de yeni programlarına inandırabiliyorlarsa kalmalılar. Basın açıklaması ve yılda yaptıkları 25-30 transferle değerlendireceksek lütfen FM indirip oynayın çok zevkli oluyor.

Camia dik durup senin programın neydi? Ne kadarı gerçekleşti? Tamam. Sen aday olabilirsin veya olmazsın şeklinde ilerlerse sevineceğim. 10 bin üye değil 500 üye olsun düzgün kongre üyeleri başkan seçsin. Düzgün adamlar iş yapsın.

Adamın 1. önceliği ben borcu bitireceğim idi, ilerliyor bakıyoruz. Daha ilk senesi ve yerine koyacağınız aday yokken başkan yolluyorsunuz, çok üstün bir aklın ürünü olduğu belli. Ben 3. lük + Kupa'yı net bir başarı sayacağım çünkü 2 tane filin tepiştiği ikisinin toplam 250-300 milyon euro gömdüğü bir sene içinden 2 olası kupadan 1'i ile çıkıp 5 te 1 bütçe ile peşlerinde 3. olmak üzgünüm ama başarı. Biz Trabzonsporuz vasata tamah etmeyiz fikri 30 küsür sene rakiplerinin şampiyonluklarını seyretti.

Samsunspor'a yenildim birilerine sıkmam lazım dediğinizde aklınızdaki istekada perlerin birleştiğini duyar gibiyim, malzeme bol, kongreye git konuş kardeş. Bu çözüm değil mi? O zaman çık başkan ol olabiliyorsan. Lafla yürütülen peynir gemileri seçilen bir başkana maksimum 3 yıl sağlayabilir. Daha fazlası olmayacağı için şu geleni geçeni b.klama işinden vaz mı geçsek?
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

Nereden
    Ankara

2 yilda dogru yapilmis bir tane net birsey soyleyin kimseyi boklamayalim kardes. Yalnizca 1 tane dogru, fazlasina gerek yok. Simdi stadyum sponsorlugu diyen olacak, o para birilerinin ricasiyla Alanya, Kasimpasa gibi takimlara peskes cekildi bitti. O para borcu 1/3 azaltacagina, borc bu oranda artti. Bir iki istisna disinda transferler full yanlis, mali acidan daha da zor duruma sokulan bir Trabzonspor, teknik direktör diye basimiza dikilen takintili bir herif, gelismeyen futbol, gelisemeyen futbolcu, umut vaadeden tek genc yok, satin alinmis tribunler, ekranlarda aleni yalan ve bos konuşan bir baskan. Neyini ovelim mesela bu baskanin

Nereden
    İstanbul

İyi adam olabilir kaynak buluyo olabilir ama bence avcıya olan güveni ve kalitesiz ekibi onu bitirecek. Yanında bir tane kalifiye futboldan anlayan adam yok. Kendi işlerinde ceo olabilirler ama futbolla alakaları yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkanla hoca arasında Ünal Aysal - terim ilişkisi olmalı yani patron eleman.
    Bizimkisi başkana erto diyor.

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkan Allah seni kulübün başından bir an evvel "götürsün" inşallah... İki sezondur yaptığın bir yığın çöp transferle kulübü borç batağına soktun. Üstüne doğru düzgün futbol felsefesi olmayan, Trabzonspor taraftarını anlamayan korkak bir teknik adamı da başa getirdin. Kendi evimizde gs bizi beşlemiş. Fb bizi dağıtmış. Hadi onlar şampiyonluğa oynuyorlar. Lan Çaykur denen fb bozması içerde dışarda bizi tokatlıyor, sivas gelip bizi şamarlıyor, samsun bizim içimizden geçiyor!!! Ne aşağılık, ne rezil bir karaktersiniz. Nasıl bir kadro dizaynıdır bu? Nasıl bir teknik ekiptir bu? 2 yıldır rezil ettiniz bizi! Bu kulüp üzerinden kazandığınız milyon eurolar sana da teknik kankan Abdullah Avcı ya da mezar olsun inşallah. İstifa edin gidin! Daha fazla çöp transferle de bu kulübün geleceğiyle, taraftarın gururuyla da oynamayın. Gıçını kaldıramayan emekliler karmasını da yanınızda götürün! Yeter kulübe çektirdikleriniz!
    Konu Steril61 tarafından (05.05.2024 Saat 20:55 ) değiştirilmiştir.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ertuğrul doğan'a ve avcı'ya olan güven dibe vurdu

Avcı kendinden soğuttu

Avcı'nın önümüzdeki sezon Trabzonspor'a vereceği olumlu katkı çok şüphelidir

Başkan bu işi bilmiyor
    Futbolu bildiğini sanıyor ama yok

Trabzonspor'a bir Ağaoğlu bir de kaliteli teknik direktör lazım

İnadı olmayan oyuncuları kendi mevkisinde oynatan bir teknik direktör lazım
    Konu Sacit tarafından (05.05.2024 Saat 22:33 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Aydın

Ben böyle bir gerizekalılık daha da görmedim. Adam resmen sı.tı sıvadı buladı doladı artık kaçınıc kez her şeyi eline yüzüne bulaştırdı ama Doğan hala bu adamın peşinde neyin umuduna koşuyor anlamış değilim. Çok pis batağa saplayacaklar bizi. Resmen göz göre göre uçuruma doğru tabana kuvvet koşuyoruz inanılır gibi değil.

Murat

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben böyle bir gerizekalılık daha da görmedim. Adam resmen sı.tı sıvadı buladı doladı artık kaçınıc kez her şeyi eline yüzüne bulaştırdı ama Doğan hala bu adamın peşinde neyin umuduna koşuyor anlamış değilim. Çok pis batağa saplayacaklar bizi. Resmen göz göre göre uçuruma doğru tabana kuvvet koşuyoruz inanılır gibi değil.

Ertuğrul Doğanın konuşmalarını dinliyorum.Güzel cümleler kuruyor ama futbol bilgisi zayıf.2 yıl içerisinde takımın anasını ağlatan ne kadar boktan ve anlamsız transfer varsa yaptıran ezberci ve yaşlı bunak Avcıyı hala desteklemesi futboldan bir bok anlamadığını gösteriyor.

Bunlarda para var ama vizyon yok.Hacıosmanoğlu,Usta ve Ertuğrulun eğitim farkları olabilir ama ortak noktaları 3 dingilinde futboldan anlamıyor olması.Buna rağmen para bendeyse ben karar veririm demesi de ayrı bir cahillik sanki Fm oyunu oynuyor amk.Şampiyon olan takımın anasını diktiler resmen.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı bilginsem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gitsin beğenmedim, yerine gelen başkan da kısa sürede gitsin yerini daha yeni gelen başkana bıraksın. Bıraktığı gibi o son gelen başkan da çok durmayıp kapıdan bakıp gitsin. Çünkü doğru yol belli! Gelenin direk gitmesi. Yoksa gündem sessizleşiyor, insan yalnızlaşıyor.

Velhasıl kelam gelen yönetimler 3 yılda mali ve sportif açıdan programlarına uyuyorlarsa ve süreç bittiğinde de yeni programlarına inandırabiliyorlarsa kalmalılar. Basın açıklaması ve yılda yaptıkları 25-30 transferle değerlendireceksek lütfen FM indirip oynayın çok zevkli oluyor.

Camia dik durup senin programın neydi? Ne kadarı gerçekleşti? Tamam. Sen aday olabilirsin veya olmazsın şeklinde ilerlerse sevineceğim. 10 bin üye değil 500 üye olsun düzgün kongre üyeleri başkan seçsin. Düzgün adamlar iş yapsın.

Adamın 1. önceliği ben borcu bitireceğim idi, ilerliyor bakıyoruz. Daha ilk senesi ve yerine koyacağınız aday yokken başkan yolluyorsunuz, çok üstün bir aklın ürünü olduğu belli. Ben 3. lük + Kupa'yı net bir başarı sayacağım çünkü 2 tane filin tepiştiği ikisinin toplam 250-300 milyon euro gömdüğü bir sene içinden 2 olası kupadan 1'i ile çıkıp 5 te 1 bütçe ile peşlerinde 3. olmak üzgünüm ama başarı. Biz Trabzonsporuz vasata tamah etmeyiz fikri 30 küsür sene rakiplerinin şampiyonluklarını seyretti.

Samsunspor'a yenildim birilerine sıkmam lazım dediğinizde aklınızdaki istekada perlerin birleştiğini duyar gibiyim, malzeme bol, kongreye git konuş kardeş. Bu çözüm değil mi? O zaman çık başkan ol olabiliyorsan. Lafla yürütülen peynir gemileri seçilen bir başkana maksimum 3 yıl sağlayabilir. Daha fazlası olmayacağı için şu geleni geçeni b.klama işinden vaz mı geçsek?
    Dürüst olacam ve akılcı bir eleştiri yapacam.Şu gitsin bu kalsın gibi söylemlerle uğraşmıyorum.Trabzonsporun şampiyon olduğu günden bu yana olumlu anlamda ileri gitmesi gerekirken geriye gidip dibe vurması söz konusu oldu.Yapılan yanlış transferler başarısızlığı ve borcun artışını getirdi.Maaş bütçesi 17 milyon euro iken Ünal Karaman ve Cimşirle şampiyonluğa oynayan bir takımın süper lig gibi boktan bir ligde 40 milyon euro bütçeyle 3.olması bir başarı değildir.Arada tabiki kalite farkı var ama puan farkının uçurum olmasını gerektirecek kadar değil.Rakibin Torreiraya 3.5 milyon euro maaş verirken sen bu parayı Pepeye veriyorsun.Berata 1 milyon euro maaş veriyorsun.Umut Güneş gibi vasat bir adama 2.3 milyon euro bonservis ödüyorsun.Ortasahada iş yapan tek bir adam yok hepsi vasat.Bu şekilde olmuyor işte.Paralar çöpe gidiyor.Takımın en iyisi Bardhi resmen garibim tek başına uğraşıyor.

Galatasaray geçen sezon ciddi harcamalar yaptı ama adamlar öncelikle Cl ye kalarak ve ilerleyerek 30 milyon euroyu bulan bir gelir elde ettiler.Üstelik 30 milyon euroya da Boeyi sattılar.Ellerinde ise şuan satılabilecek bir dünya genç oyuncu var.Senin ise teklif gelen bir oyuncun olsa dua edersin.

Şampiyon olduğumuz sene kaliteli takviyeler gerekirken saçma sapan transferler yapıp bizi Cl den ettiler.Lig şampiyonluğu Cl ye kalmadıkça bir boka yaramıyor çünkü Türk lirasının bir değeri yok.

Ağaoğlunda para yoktu ama en azından adam ben herşeyi bilirim havasında gezmiyordu.Uygun oyuncular alınıp devam ediliyordu.Finansal bir istikrar vardı.Ertuğrul ise para bende ben herşeyi bilirim havasında hareket edip kulübün içinden geçiyor.

Başarı olmadıktan sonra borcu bugün ödese bile farketmez.İnsanlar stadyuma gidip eğlenmek istiyor.Trabzon küçük bir şehir zaten.Ben eğlenemedikten sonra neden berbat bir maçı izlemek için stada gideyim.

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Belki iyi niyetlidir bilemiyorum ama bu adamı kesinlikle Avcı sevgisi bitirecek.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)