Sayfa 29 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 27 28 29 30 31 SonuncuSonuncu
Toplam 764 adet sonuctan sayfa basi 701 ile 725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 35.Hafta | Samsunspor 3 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Afrika kupası yok, sakat yok, cezalı yok.
    Full + full tam kadroyuz ama adamakıllı şutu geçtim son bölümlerde resmen ortasahayı geçemedik yahu.
    Ve bu yüzsüz hala Samsun futbol şehri vs diye rakibe yalakalık yapma derdinde.
    Hocalığı gibi karakteri de sıkıntılı.
    Özkan SÜMER

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ojgeldin Onur. Akyüz. Aydın mıydı Çetin miydi diye ikilemde kalmıştım

Hocaya sert bir eleştirim olmuştu gözünden kaçmış hem de -lanlı -lunlu

Kaliteli mizaha saygım sonsuz hadi Pepe’yi göm hocaya bir şey söyleme, demeye getiriyorsun ancak sen de aynı şeyi galip gelince yapıyorsun. O zaman da maçı topçular kazandı diyorsun ne yapalım bu işin içinden çıkamayacağız sanırım .

Ancak benim görüşüm Tekke şu an için erken ama mutlaka ileride hocamızdır bunun kaçarı yok. Bjk’ye gitmekle bendeki yeri zedelenmiş olsa da efsanemizdir, bu nedenle yarın takımın başını gelirse bundan memnun olurum net.

Bunun dışında yabancı hoca bilmem ne bana hiçbir şekilde mantıklı gelmiyor. FT9 olmasa, ne kadar şu an nefret etsem de ŞG1 tercihine olumlu bakabilirim. Bunun dışında yerli hoca adayı göremiyorum.

Yabancı hoca da bizde tutmadığına göre bu şekilde devam etmek bana mantıksız gelmiyor. Bu tabi avcı fanı olduğum sonucu doğurmamalı çünkü değilim.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen hafta yaptığı halı saha istatistiği var mı? Orada daha iyiydi sanki.
    ( ゚д゚)

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

samsunsporla başlamak lazım.Bu eziklikleri nereden geliyor bilemiyorum.İstanbul takımlarına karşı pamuk şeker gibi olan takım ve taraftar bize karşı ölüm kalım maçına çıkıyor.Ama önümüzdeki sene her iki maçta bunları pamuk prensen yapmak boynumuzun borcu olsun.Bu sene kurtarsada muhtemelen seneye düşerler.

Gelelim uğurcan efendiye.Başımızda adil bir hoca olsa uğurcan çoktan yedek kalmıştı.Ama takımı kendi çiftliği gibi görüyor.Son zamanlarda takımda izlediğim en disiplinsiz,en vurdumduymaz adam.Bir an evvel takımdan ayrılması en büyük temennim.

Hocanın bu sezonu tamamlayamayacağını söylemiştim.Başkanın kankası olmasa ve rakiplerin leş performansı olmasa sezonu tamamlayamazdı.Takım oyununa ve oyuncu performanslarına zerre miktar katkısı yok.Ben hocanın oyuna kafa yorduğuna zerre inanmıyorum.Herhangi bir oyun şablonu,formasyonu,hücum organizasyonlarının zerresi yok.Tek bildiği garanti pas.Elinde ki kadroda bulunan oyuncuların bireysel becerileri nispetinde çalıştığı takımlar başarılı oluyor.Mesela orta sıra takımlarında görev alsa çok büyük ihtimalle takım düşer.

Sezon başı mutlaka ama mutlaka Fatih Tekke ile anlaşmak zorundayız.Zaten eğer abdullah hoca sezona başlarsa muhtemelen devre arasını görmez.
    Konu asilhamsi tarafından (05.05.2024 Saat 00:48 ) değiştirilmiştir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    İstanbul

Abi dünyanın her yerinde takımlar maç kaybediyor. Bu sorun değil. Yenersin yenilirsin şanssız olursun formsuz olursun vs. Bu adam berbat bi futbol oynattığı gibi asla suçu kendinde de bulmuyor. İnanılmaz bi egoist. Koskoca Trabzonum camianın adamı bile olmayan bi herifin elinde oyuncak oldu. Başkan da buna göz yumuyor. Allah rızası için kurtulun şu adamdan ya. Bu takım 15 maçta 8 mağlubiyet alacak kadar kötü bi takım mı? Ne transferi kardeşim seni ceza sahasına sokmayan takımın kadrosunda Taylan Maylan oynuyor. Hiçbi çözümün yok oyuncu değişikliklerin fecaat. Kondisyon fizik hiçbi şey yok takımda. Bu camiayı hakeden 2-3 tane hoca vardır gidin konuşun. Geç olmadan kamp ve transferler tamamen başlamadan yeni hocamızı bulalım. Tiksiniyorum adamdan ya bu herif Flavio falan varken bile böyle değildi. Acayip bi değişim geçirdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

rakip stoper alim öztürk

hız : 9

https://fminside.net/players/5-fm-24...12-alim-ozturk

sanırım direzegenin bir pozisyonunda yavaşlığı ile dikkatimi çekmişti,fm gene yanıltmadı
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    Uşak

Bu arada Samsun hocası Gisdol kendi halinde efendi adam. Fakat bu adamı akıllı Samsunlular maçtan önce gazlamışlar. Bu da maçtan önce rekabet var her şeyimizi koyacağız tarzında bir açıklama yapmış. Normalde ülkenin suyunu bilen yerli hoca yapsa söverdim ama adama kızmıyorum.

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bir Avci resitali izledik yine...bu Ruh hastasi, sahaya yenilmek icin cikip, sonra da sucu futbolculara atmistir muhtemelen (takip etmedigimden tahmin ediyorum).

Bu Avci ile olmayacagini görmek icin Taraftarinda 2 yila ihtiyaci vardi. Halbuki 2 yil önce, Süper Kupa maci öncesi belliydi.

Ha Kupayi kazaniriz , kaybederiz bende hic bir heyecan yaratmiyor cünkü bu Eleman ile Avrupa kupalarina katilsak ne olur? Ligte 3. ol veya olma, onunda benim icin bir degeri yok cünkü bunu düsünecek olan Oyuncular. BJK finale cikar ve kazanirsa zaten Avrupa´dasin. Ha 4. olarak gidersen, Kamp erken baslar, bu da Oyunculara koyar, bana degil!!
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adama temas felan yok orda o topa çıkıyorsan o topu alacaksın, baktın olmuyor yumruklayacaksın sözde birde ayak yapıyor bana faul var diye, hiçbir şey yok tertemiz pozisyon, penaltı olmayabilir, ofsaytta olabilir eee ne değişecek şimdi öyle olsa bu maçı alabilecekmiydik yani?? Yok gayet ciddiyim...
    Temas yok mu? Göz hekimine görünmenizi tavsiye ediyorum. Temas var ama bence yeterli değil demiş olsanız anlarım ama temas yok demek göz sağlığınızla alakalı bir durumdur. Ayrıca tartışma konumuz maçı alıp almamak değil, gereksiz Uğurcan eleştirisidir. Maçın kritiğini ayrı bir tartışma konusu yaparız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç başladı zaten belli oldu kazanamayacağımız. 10 dk topa dokunanadık sonra yedik zaten. Tepki veremedik 2 oldu.
    Takım olarak çok formsuzduk, biraz bardhi kendini zorladı.
    hedefsiz kaldık ve Çarşamba kupa maçı vara yormak istiyorum ama rakip çingenspor a böyle yenilince insan sinirleniyor.
    Hocamız gene şıkır şıkır.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

başakşehir bütün maçlarını kazanır bizi de 2 farklı yenerse ligi 3. bitiriyor. geldiğimiz nokta bu malesef.

zeki yavru, alim öztürk, taylan, okan, emre.. şu adamlardan 3 tane yiyorsa bizim kadro boşuna futbol konuşuyoruz. yazık valla.

işte burada devreye hoca faktörü giriyor.

takımın başında bir hoca olsa 2. yarı bu maçı çevirirdi.

bizdeki eleman daha fazla gol yemeyelim diye takıma hücum ettirmedi.
    al gülüm ver gülüm maç bitti.
    Konu Doğukan Uçan tarafından (05.05.2024 Saat 03:18 ) değiştirilmiştir.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Temas yok mu? Göz hekimine görünmenizi tavsiye ediyorum. Temas var ama bence yeterli değil demiş olsanız anlarım ama temas yok demek göz sağlığınızla alakalı bir durumdur. Ayrıca tartışma konumuz maçı alıp almamak değil, gereksiz Uğurcan eleştirisidir. Maçın kritiğini ayrı bir tartışma konusu yaparız.
    Temas var ama bence yeterli değil oldu mu şimdi üstadım??

Gereksiz Uğurcan eleştirisi mi ?? Uğurcan'ın artık Trabzonda işi olmamalı kaleciliği felan unuttu, bence senin de göz sağlığın ile ilgili sıkıntıların var bu sene Uğurcan'ın yemiş olduğu golleri bir izle bakalım. Bu maçın ilk golü dahil o golde de net Uğurcan hatalıdır, aksini hangi mantıkla iddaa edebiliyorsun Allah aşkına???
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başakşehir bütün maçlarını kazanır bizi de 2 farklı yenerse ligi 3. bitiriyor.
    Neden 2 fark gerekiyor?
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Sivas

Kupada elinip ligi 4. Bitirirsek bu hocayı şutlarlar mı?

Ona göre dua edicem.

x_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İnsan olan istifa eder bunadam mıy mıy mıy hep bahane rezil herif.
    ALLAH UTANDIRMASIN

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor klup baskanin bir agirligi olur hocasi ona kankasi gibi erto diye basin onunde hitap edemez at sahibine gore kisner avci el ense de cekiyordur basin onunde bunu soyluyorsa ozel gorusmelerinde bir araya geldiklerinde buna ..yaziklar olsun samar oglanina cevirdi bu adam koca klubu..derhal istifa etmeli avci ve kankasinin birakacaklari enkazi temizlemekle bu klup omrunu geciremez..
    Konu gurur6134 tarafından (05.05.2024 Saat 12:17 ) değiştirilmiştir.
    1-Önce TRABZONSPOR diyeceksin.
    2-Kraldan çok kralcılara ,hadsizlere tahamülüm yoktur.
    3-Saygısızlık yapanlara aynı şekilde cevap verilir.

Nereden
    İstanbul

Ojgeldin Onur. Akyüz. Aydın mıydı Çetin miydi diye ikilemde kalmıştım

Suc bunda degil ki hala bu adamdan medet umut oynatanda hadi bir eseklik ettin oynattin 80 dakika sahada nasil saklarsin akil alacak is degil kendisi hoca degil etrafinda da sunu gorup uyarabilecek bir tane adam yok sanirim teknik heyetde de yada uyariyorlar hala bildigini okuyor narsist adam

Nereden
    Trabzon

Kötü bir yenilgi oldu.Lig açısından çok büyük kayıp değil fakat hafta sonu keyfimizi kaçıran bir yenilgi oldu.Rakip yüzde yüz ile oynarken biz yüzde 50 ile ancak oynadık.Bu maç aslında oyuncularımızın yeterince profesyonel olmadıklarını gösteren bir maç oldu.Rotasyonlu kadro ile çıkınca oyuncularda iyice kendisini saldı.Trezeguet,Pepe gibi oyuncular çok relax takıldılar.Alakasız yerden şut denemeleri,ayaklarındaki topu çok rahat rakibe hediye etmeleri hücum oyunumuzu etkiledi.Defans hattımızda çok basit hatalar yapınca hakedilmiş bir yenilgi aldık.

Bizim takımda ideal performansını sergileyen tek oyuncu enis bardhi idi.Diğer oyuncuların hepsi vasata bile ulaşamadı.

samsun bizim rakibimiz değil,hiçbir zamanda olmayacak.Saha dışında oluşturulmaya çalışan havanın gazına gelmeyin.İstediklerini söylesinler.Onların istediği bizim üstümüzden prim yapmak.Bunları en çok sinir edecek şey ciddiye almamaktır.

T.direktörleri çok çakal birisi hafta içi kulaktan duyma bilgiler ile camiasını gaza verdi amacına da ulaştı.Hem tribünlerdeki atmosfer coşkuluydu hemde sahadaki futbolcular çok agresif oynadı.3 puanı da aldı.Fakat yaptığı insancıl birşey değildi.3 puan için herşey mübahtır anlayışı çok yanlış.Adamın aklında şu var ben bugün varım yarın yokum kim takar Trabzon samsunu 3 puanı alayım kariyerime cv me bir başarı ekliyim bana yeter kafasında.

Çok takılı kalınacak bir maç değil sıradan bir anadolu maçıydı.Telafisi mümkün olan bir maç.Biz bugünden itibaren kupa maçı havasına girmeliyiz nitekim o maçın telafisi yok.

Nereden
    İstanbul

Alıntı derry61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdullah Avcı ile Ünal Karaman kıyaslanamaz. Abdullah Avcı çok daha iyi hoca. Fatih Tekke'den de daha tecrübeli. Avcı bizi şampiyon yaptı ne olursa olsun kolay iş değil. Ligde belli bir sistemi olan, futbolu bilen nadir yerlilerden. Fakat misyonunu tamamladı. Yanlış transferler yaptırdı. Oynattığı futbolu da beğenmiyorum. Yollar ayrılmalı. Fatih Tekke de gayet sistemli oynatıyor. Oynattığı oyunu da beğeniyorum. Trabzon ve Trabzonspor'un sembollerinden ve genç birisi. Kesinlikle seneye kendisi ile anlaşmalıyız. Abdullah hocanın oynattığı topu beğenmesem de transferlerini eleştirsem de hocalığına laf söylemeye gerek yok. Bizi bu sistemde şampiyon yapması başlı başına başarı. Ayrıca bu yıl her şeye rağmen GS ve Fb'nin uçtuğu sezonda 3. olma yolunda en büyük adayız. Kupada da iddialıyız. Fakat dediğim gibi misyonunu doldurdu seneye Tekke ile devam etmeliyiz.
    o sene ozelinde ki lig sartlarinda o kadronun basinda avci degil de oyle iyi bir adam falan da demiyorum bak dun ki samsunun hocasi kadar bile futbolu bilen bir adam olsaydi iddaa ediyorum rekor puanla haftalar oncesinden sampiyonluk garantilenirdi ligde de bir daha kirilamazdi o rekor.avcinin sistemi varmis hangi sistem bu yan pas geri pas kaleciye oyna geride top cevir top ayaginda kalsin sistemimi birakin bu isleri allah askina,hala daha takimi avcinin samiyon yaptigini dusjnen var 18 puan fark varken cepten yiyerek son 5 6 hafta acaba sampiyonluk gidiyormu diyenler oldu burda ligin boyu 4 hafta daha uzun olsa gitmiati de belki de bir wakanin form dusuklugu sakatligi takimi bu hale getirmisti yatin kalkin o sezon saha disinda hakemlerile mucadele edip hakkimizin yenmesine goz yummayan agaogluna ustune de waka ve bugun kova dedigimiz ugurcan basta olmak uzere diger oyuncularin pik yapmis performanslarina dua edin.sanki o sezonda top oynadi takim ugurcan gelen geceni tuttu waka atti attirdi sapkadan tavsan cikardi da sampiyon olduk
    Avci milli takimda dahil hicbir buyuk takimda tutunamamis bir hocadir akbil de senelerdir gökselin ekmegini yedi hakemlerin kayirmasiyla ligi ust siralarda tamamladi 3 -4 sezon o kadar,normalde bizim de cokdan sutlamaiz gerekirdi ama kendisine basin onunde erto diye hitap etmesine bile ses cikarmayan bir baskan daha dogrusu kankasi oldugu icin klubun basinda hala burda kahir cektiriyor bize
    Konu gurur6134 tarafından (05.05.2024 Saat 10:48 ) değiştirilmiştir.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ligde 5. oluruz bu gidişle!!
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    Trabzon

Dün Twitter da biri AA için “bu adam bizden biri değil” yazmıştı. Buna katılmayan yoktur heralde.

Samsunun Alman hocası hafta başında malum demeçleri verdiğinde bizim takım izinliydi. Yanlış olmasın, 2 3 gün antrenmanla çıktık bu maça.O da rotasyonlu bir şekilde.

AA başımızda hocayken biz Rize, samsun gibi bize ekstra motive olan takımlara daha çok yeniliriz. Hırs yok , taraftarın düşüncelerinin önemi yok, varsa yoksa kendi kariyeri. Karagümrük maçını düşünüyormuş, düşünsün bakalım.

. Geçen haftaki Karagümrük maçını hatırlayın: 3-4 ay daha iç saha maçı yok, kupa yarı finali, biletler uygun ve pasolig gerekmiyorken 3 bin bilet zor sattılar. Taraftar takımdan uzaklaşıyor, bunu Başkan görene kadar iş işten geçmiş olacak.

Fatih tekke, Ünal Karaman bunlarla 4. olmayı AA ile bu şekilde 2. olmaya yeğlerim.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ligde 5. oluruz bu gidişle!!
    Bu hafta İstanbulsporu YENEBİLİRSEK 3. oluruz.

Ben de hep bu takım 3. olmaz diyenlerdenim ama arkamızdakiker de bizde daha fazla mallık yapınca kendiliğinden gelmek üzere 3.lük.
    Tabi İstanbulsporu yenebilirsek.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

MA291 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Samsun, Rize, Kayseri gibi takımlara yanilmeye ve taraftarını üzmeye bayılır Avcı ve oyuncuları...

Penaltının penaltiyla alakası yokmuş. Kendini atıyor Taylan. Aleyhine bu kadar kolayca penaltı çalınan başka takımda yoktur. Ertuğrul Doğan uyumaya devam etsin.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelen oyuncuyu bile bozuyor bu adam kardeşim nasıl bir kafa yapın var abi ya senin biraz da bize versene, Meunier'i bitirdi ya la adam helal olsun cidden pes.
    bu kadro böyle oynamaz çok net hoca faktörü ortaya çıktı. ama bunu avcının en yakın kankası başkan göremiyor malesef. gisdol maça 1 hafta kala takımı motive ederken bizimkiler avcı videosu çekiyordu.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)