Sayfa 4 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 465 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ZTK Yarı Final Rövanş | F.Karagümrük 0 - 4 Trabzonspor | Maç Sonucu

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Finalde bjk motivasyon açısından daha iyi olur. Camianın böyle bir maça ihtiyacı var. Ligde bizden kötü bir takım varsa o da bjk’dır. Bizim önce turu geçmemiz lazım tabi. Skor avantajını kullanmak lazım. 1 gol atarsak rakibe maçı uzatmaya götürmek için 2 gol, tur için 3 gol lazım.
    Konu ilelebeTS tarafından (08.05.2024 Saat 00:35 ) değiştirilmiştir.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

işin kötü tarafı avcı kupayı alırsa sittin sene kovulmaz, ve sürekli her basın toplantısında bunun faturasını çıkartır eleştirilere karşı

avcı kupadan elenip ligde de 4. olursa gene kovulmaz ama kredisi neredeyse biter yeni sezonda, buda yeni sezonda avcı nın olası başarısızlıkta kovulmasını kolaylaştırır

şampiyonlukta aslında kazanırken kaybetmiştik avcı nedeniyle, benzer bir durum türkiye kupası ve ligde 3. lük ile olur ve 2 seneyi daha kaybederiz

olur mu bilmem ama en güzel senaryo şu : avcı kupadan elenecek,ligde 4. olacak, yeni sezona çok kötü başlayacak, aralıktaki seçimli kongrede hem avcı hemde erdo kovulacak, bir taşla iki kuş, sonra proje yapan bir başkan gelecek (ağaoğlu ve benzeri)

kötü senaryo ise dediğim gibi, avcı kupayı alacak,ligi 3. bitirecek,erdo 2 yıl daha avcıya kredi verecek,ikiside kovulmayacak,ligde kötü günler gene bol maaşlı yaşlı ve hatalı transferler,ekonomik kriz vs

bu arada bjk nin çıkması skor açısından aslında avantaj, ankaragücü daha iyi takım,ligde bizim gibi kötü yönetilen bol bol kaynak israfı yapan,yaşlı ve bol maaşlı oyuncu alan ,futbol olarak kötü oynayan bir takım bjk

iki kötü yönetilen ve kötü futbol oynayan,projesi olmayan takımın finalde oynaması enteresan olacak
    Konu jairzinho tarafından (08.05.2024 Saat 00:54 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Olur da kupayı alırsak siz Avcı'nın kendi için hazırlattığı videoyu bekleyin..
    I am not in danger , I am the danger..

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akşam maça gidiyorum. İş başa düştü...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gsde toreira, kerem demirbay ve mertens rotasyon. icardi sakat.
    fb ferdi, ismail ve djiku rotasyon. fred sakat.

djiku dışında bu adamların hepsini oyuna da attılar bu arada. aynı motivasyon sağlanmamış olabilir en fazla. yani oldu da finale çıktık, turnuvadaki başarımızı küçümseyecek bu gibi söylemleri kullanmamak gerekir.
    aga tamam da olay benim anlattığım gibidir. yoksa karagümrük ve ankaragücü hangi kafayla galatasaray ve fenerbahçe'yi eleyecek. bu olay en çok bize yaradı. şöyle bir sezonda kupayı almak lazım

Dereli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işin kötü tarafı avcı kupayı alırsa sittin sene kovulmaz, ve sürekli her basın toplantısında bunun faturasını çıkartır eleştirilere karşı

avcı kupadan elenip ligde de 4. olursa gene kovulmaz ama kredisi neredeyse biter yeni sezonda, buda yeni sezonda avcı nın olası başarısızlıkta kovulmasını kolaylaştırır

şampiyonlukta aslında kazanırken kaybetmiştik avcı nedeniyle, benzer bir durum türkiye kupası ve ligde 3. lük ile olur ve 2 seneyi daha kaybederiz

olur mu bilmem ama en güzel senaryo şu : avcı kupadan elenecek,ligde 4. olacak, yeni sezona çok kötü başlayacak, aralıktaki seçimli kongrede hem avcı hemde erdo kovulacak, bir taşla iki kuş, sonra proje yapan bir başkan gelecek (ağaoğlu ve benzeri)

kötü senaryo ise dediğim gibi, avcı kupayı alacak,ligi 3. bitirecek,erdo 2 yıl daha avcıya kredi verecek,ikiside kovulmayacak,ligde kötü günler gene bol maaşlı yaşlı ve hatalı transferler,ekonomik kriz vs

bu arada bjk nin çıkması skor açısından aslında avantaj, ankaragücü daha iyi takım,ligde bizim gibi kötü yönetilen bol bol kaynak israfı yapan,yaşlı ve bol maaşlı oyuncu alan ,futbol olarak kötü oynayan bir takım bjk

iki kötü yönetilen ve kötü futbol oynayan,projesi olmayan takımın finalde oynaması enteresan olacak
    O kadar güzel yazmışsın ki, eminim herkes bu çelişkide şuan.
    "çınlasın gökyüzü karadeniz ağlasın yıldızsın aysın eren iyi ki varsın"

Nereden
    Güney Amerika

ben ertuğrul doğan olsam şuradan kupa kazanamayan adamla önümüzdeki senenin planlamasını yapmam. akşam maçı izledik sabaha kadar oynansa gol olmazdı. beşiktaş'ın sadece adı var. ankaragücü gol atma sorunları olan takım bitirici olsalar turu geçerlerdi. tamam bizde iyi değiliz belki ama kadro olarak beşiktaş'ın önündeyiz. buraya kadar gelmişken kupa kazanamayan adam hoca falan değildir.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Son maçta izlediğim Karagümrük bizi kupada eler.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Hem ligi üçüncü bitirir hem de kupayı alırsak, Avrupa Ligi'ne katılacak diğer takım nasıl belirlenecek? Kupa finalisti mi yoksa lig dördüncüsü mü gidecek?
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akşam maça gidiyorum. İş başa düştü...
    Sen gidiyorsan benim umudum var kardeşim...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    Kırşehir

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem ligi üçüncü bitirir hem de kupayı alırsak, Avrupa Ligi'ne katılacak diğer takım nasıl belirlenecek? Kupa finalisti mi yoksa lig dördüncüsü mü gidecek?
    4.gidiyor diye biliyorum reis
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Benim skor tahminlerim genelde tutmuyor da yine de aklımdan geçeni söyleyim.

Oğuzum ne 3. olabiliriz ne de kupayı alabiliriz onun için hiç kafa yormaya gerek yok kim nereye giderse gitsin.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Nereden
    Almanya

takim 2 senedir ne oynadini bilmiyor. Ne ileriye cikabiliyor ne defans yapabiliyor. Berat takimin el fireni, her topu geriye pas veriyor. Top beratda olmadiysa el kol hareketle geriye pas ver gösteriyor.

Avci dikini top oynatmiyor, sürekli geriye geriye. Böyle oyun plani dünyada yok. 5. Ligden rakip gelse bizi ezer. ikili mücadele yok, oyun plani yok, mücadele yok, pres yok, uzaktan sut yok, Takimda 1 oyuncu tek orta yapabiliyor, kornerden suan golümüz yok. Yok da yok.
    Konu lazminator61 tarafından (08.05.2024 Saat 11:58 ) değiştirilmiştir.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

---meier---bani---dens---eren
    --------------berat---mendy
    -------visca-----bardhi-----orsic
    -------------------onuachu

Berat yerine Umut kazmasi da olabilir. Orta sahamız felaket kötü.

Ama ne yapıp edip finale çıkmalıyız. Solda Orsic kendini gosteremezse 2. Yari Fountas i atarız. Pepe falan oynamasın adam futbolu bırakmış eksik oynatıyor.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Kırşehir

Avcının çıkacağı kadro net belli.

Uğurcan

Meunier-Mendy-Denswill-Eren

Berat-Umut

Visca-Bardi-Pepe

Onachu
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

Nereden
    İstanbul

Karagümrük bu maça çok asılacaktır.Çünkü küme düşecekler.Fikstürleri zor, en fazla 40 puanı bulacaklar gibi görünüyor, 41 yapamayan takım düşer, Konya ve Gaziantep çeşitli sebeplerle bu puanı bulur ve küme düşmezler. İstanbulspor,Pendikspor ve Hatayspor'dan sonra geriye 4.takım olarak onlar kalıyor.Bu nedenle bir kupa finali hatta şampiyonluk ile gelir elde etmek onlar için şu anda en öncelikli konu olacaktır.Maçı 0-0 götürmeye çalışırsak turu çok zora sokarız.Ben finale çıkacağımızı düşünüyorum.
    Konu Larking tarafından (08.05.2024 Saat 12:59 ) değiştirilmiştir.
    DUYDUĞUMU UNUTURUM,BİLDİĞİMİ HATIRLARIM,YAPTIĞIMI ÖĞRENİRİM.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim skor tahminlerim genelde tutmuyor da yine de aklımdan geçeni söyleyim.

Oğuzum ne 3. olabiliriz ne de kupayı alabiliriz onun için hiç kafa yormaya gerek yok kim nereye giderse gitsin.
    Kuralı öğrenmek için sordum Ertan Abi. Yoksa kimin olacağıyla ilgilenmiyorum ben de...

*

Yeri gelmişken, sizin yazdığınızdan yola çıkarak şunu belirtmek istiyorum:

Çok değil iki sene önce maç bileti için araya dayıları sokan, uçak bileti bulamayınca toplanıp arabayla yola çıkan fedekar ve heyecanlı taraftarı ne hâle getirdiler. Kimsede heyecan, şevk kalmadı. Şampiyonluğu Alanya'da bıraktığımız, UEFA'dan men yediğimiz sezon bile böyle öfke yoktu. Çok ilginç bir durum var ortada.

* Aldığımız saha kapama cezası
    * Özellikle Sivas ve Samsun kayıpları
    * Başkanın, yönetimin ve hocanın umursamaz tavırları sadece bugünü değil geleceği de sorgulatıyor.

Bu akşam finale kama maçı var. Ligde üçüncülük için avantajlıyız. "Her ikisini de başaramayız" diyenlerin sayısı oldukça fazla (İkisini de yakalayacağımızı düşünüyorum). Üzücü gerçekten...
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (08.05.2024 Saat 13:00 ) değiştirilmiştir.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Mendy den orta saha olmaz. Beratsız orta saha olmaz. Mevcut kadroya göre durum bu Kim ne derse desin. Beğenmediğiniz Berat seneye gsye giderse şaşırmayın.
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Enes Başkaya60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcının çıkacağı kadro net belli.

Uğurcan

Meunier-Mendy-Denswill-Eren

Berat-Umut

Visca-Bardi-Pepe

Onachu
    Belki pepe yerine funtas olur.
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kuralı öğrenmek için sordum Ertan Abi. Yoksa kimin olacağıyla ilgilenmiyorum ben de...

*

Çok değil iki sene önce maç bileti için araya dayıları sokan, uçak bileti bulamayınca toplanıp arabayla yola çıkan fedekar ve heyecanlı taraftarı ne hâle getirdiler. Kimsede heyecan, şevk kalmadı. Şampiyonluğu Alanya'da bıraktığımız, UEFA'dan men yediğimiz sezon bile böyle öfke yoktu. Çok ilginç bir durum var ortada.

* Başkanın, yönetimin ve hocanın umursamaz tavırları sadece bugünü değil geleceği de sorgulatıyor.

Bu akşam finale kama maçı var. Ligde üçüncülük için avantajlıyız. "Her ikisini de başaramayız" diyenlerin sayısı oldukça fazla (İkisini de yakalayacağımızı düşünüyorum). Üzücü gerçekten...
    normalde yarı final maçı, hemde olimpiyatta tıka basa olması lazım ama yerle bir ettiler taraftardaki heyecanı. 2 maç kazanınca acaba dediğimiz anda kalem kağıdı bıraktırttılar bu sezon.

Nereden
    Güney Amerika

lig on ikincisi samsuna karşı 0.32 gol beklentisi ile oynayan adamın normal şartlarda tekme tokat kulüpten yollanması lazımken muhtemelen senaryoda kupa falan kazanırsa es kaza adam peygamberliğini ilan eder. şuna kulübün içinde bulunduğu durum doktorun %1 yaşar dediği hastadan medet ummak gibi bir şey.

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

*

Oğuzum normal hayatta değil ama konu TS olunca genelde umutlu olurum, olumsuz mesaj da yazmamaya çalışırım ama takım öyle bir hale geldi ki ruh halimizin izahı yok.
    Şöyle ki;
    - Ben şahsen şundan adım gibi eminim AA takımın başında olmasaydı bugün ne 3.lük umudumuz olurdu ne de kupa da final umudu.
    - Ama yetkim olsa bugün AA yı yollarım çünkü TS bu kadar uyuşuk, bu kadar pısırık oynamaz.
    - Yabancıyla olmuyor, yerli Fatih Tekke var hepimizin gelsin dediği ama onun da bi enteresan egosu, büyük takım çalıştırmamışlığı, bizim sabırsızlığımız, bugün gelsi diyenlerin yarın olası 3,4 kötü sonuçta en azılı FT düşmanı olacağı derken gerçekten de hiç umut, hiç enerji, hiç heyecan kalmıyor.

Ben en büyük sorunun iş bilmez yöneticiler olduğunu düşünüyorum. Samimi olsalar, hedef şampiyonluk falan demeseler, Pepe gibi laçkalara harcadıkları paralara genç tabanca gibi oyuncular bulup yarışır bi takım kurup yavaş yavaş hedef yükseltseler, yani her sene Avrupada olabilsek, bütçeyi çevirir hale getirsek şampiyonluk ta kendiliğinden gelir diye düşünüyorum.

Tüm bunlar da hayal olunca senin dediğin oluyor işte,
    "Taraftarı ne hale getirdiler"
    Konu Ertan 51 tarafından (08.05.2024 Saat 14:04 ) değiştirilmiştir.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ligdeki sıralama değerli oluyor bu durumda
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Güney Amerika

İddaa oranlarında karagümrük favori duruma geçti. Yenileceğiz gibi.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Eskiden kupa finalisti giderdi, en son biz gitmiştik o kontenjandan. Artık lig sıralamasında sonraki takım gidiyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)