BMN NEWS

İşte Kupa Programı..

FaceBook paylaş Twitter paylaş Google paylaş Yahoo paylaş MSN paylaş Hotmail paylaş Delicious paylaş Digg paylaş

29.12.2012 Ziraat Türkiye Kupası grup mücadelelerinin 2. ve 3. hafta maçlarının programı belli oldu..

İşte Kupa Programı..<br>

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası grup 2. maçlarının 11, 12 ve 13 Ocak'ta, 3. maçlarının ise 15, 16 ve 17 Ocak'ta oynanacağı açıklandı.
 
Açıklamaya göre, maçların programı şöyle: 2. Hafta
B Grubu
11 Ocak Cuma
19.00 Eskişehirspor-Mersin İdmanyurdu (Eskişehir Atatürk)

12 Ocak Cumartesi
20.30 Medical Park Antalyaspor-Trabzonspor (Akdeniz Üniversitesi)

A Grubu
13 Ocak Pazar:
17.30 Sivasspor-Bursaspor (Sivas 4 Eylül)
20.30 1461 Trabzon-Fenerbahçe (Hüseyin Avni Aker)

-3. Hafta-
B Grubu
15 Ocak Salı:
20.30 Mersin İdmanyurdu-Trabzonspor (Tevfik Sırrı Gür)

17 Ocak Perşembe:
20.30 Medical Park Antalyaspor-Eskişehirspor (Akdeniz Üniversitesi)

A Grubu
16 Ocak Çarşamba
18.30 1461 Trabzon-Sivasspor (Hüseyin Avni Aker)
20.30 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Atatürk)



Etiketler:
FaceBook paylaş Twitter paylaş Google paylaş Yahoo paylaş MSN paylaş Hotmail paylaş Delicious paylaş Digg paylaş
Spor Toto Süperlig 1.Hafta

İstanbulspor

0


Trabzonspor

2

Yer : Atatürk Olimpiyat Stadı
Hakem : Arda Kardeşler
Tarih : 05.08.2022  Saat : 21:00
Spor Toto Süperlig 2.Hafta

Trabzonspor

1


Hatayspor

0

Yer : Şenol Güneş Spor Kompleksi
Hakem : Abdulkadir Bitigen
Tarih : 12.08.2022  Saat : 21:00
Spor Toto Süperlig 3.Hafta

Antalyaspor

5


Trabzonspor

2

Yer : Corendon Airlines Park
Hakem : Volkan Bayarslan
Tarih : 20.08.2022  Saat : 21:45
Spor Toto Süperlig 4.Hafta

Trabzonspor

0


Galatasaray

0

Yer : Şenol Güneş Spor Kompleksi
Hakem : Ali Palabıyık
Tarih : 28.08.2022  Saat : 21:45
Spor Toto Süperlig 5.Hafta

Ümraniyespor

0


Trabzonspor

1

Yer : Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu
Hakem : Arda Kardeşler
Tarih : 02.09.2022  Saat : 21:00
Spor Toto Süperlig 6.Hafta

Adana Demirspor

3


Trabzonspor

2

Yer : Yeni Adana Stadyumu
Hakem : Atilla Karaoğlan
Tarih : 12.09.2022  Saat : 21:30
Spor Toto Süperlig 7.Hafta

Trabzonspor

3


Gaziantep FK

2

Yer : Şenol Güneş Spor Kompleksi
Hakem : Mete Kalkavan
Tarih : 18.09.2022  Saat : 17:00
Spor Toto Süperlig 8.Hafta

Kayserispor


Trabzonspor

Yer : BB Kadir Has Stadyumu
Hakem : Ümit Öztürk
Tarih : 01.10.2022  Saat : 17:00
Spor Toto Süperlig 9.Hafta

Trabzonspor


Kasımpaşa

Spor Toto Süperlig 10.Hafta

Beşiktaş


Trabzonspor

Spor Toto Süperlig 19.Hafta

Trabzonspor


İstanbulspor

Spor Toto Süperlig 20.Hafta

Hatayspor


Trabzonspor

Spor Toto Süperlig 21.Hafta

Trabzonspor


Antalyaspor

Spor Toto Süperlig 22.Hafta

Galatasaray


Trabzonspor

Spor Toto Süperlig 23.Hafta

Trabzonspor


Ümraniyespor

Spor Toto Süperlig 24.Hafta

Trabzonspor


Adana Demirspor

Spor Toto Süperlig 25.Hafta

Gaziantep FK


Trabzonspor

Spor Toto Süperlig 26.Hafta

Trabzonspor


Kayserispor

Spor Toto Süperlig 27.Hafta

Kasımpaşa


Trabzonspor

Spor Toto Süperlig 28.Hafta

Trabzonspor


Beşiktaş