BMN SUPER LEAGUE POINT TABLE

Sr
Takımlar
Oy
Ga
Be
Ma
At
Ye
Av
Pu
1
25
17
3
5
50
19
31
54
2
25
17
3
5
56
26
30
54
3
25
16
3
6
47
27
20
51
4
25
14
6
5
32
24
8
48
5
25
12
6
7
40
24
16
42
6
25
12
6
7
42
30
12
42
7
26
10
10
6
37
29
8
40
8
25
10
7
8
39
34
5
37
9
25
7
12
6
24
29
-5
33
10
25
8
8
9
35
31
4
32
11
25
8
7
10
32
30
2
31
12
24
7
10
7
28
29
-1
31
13
26
7
10
9
33
35
-2
31
14
25
8
5
12
29
40
-11
29
15
25
6
9
10
30
42
-12
27
16
25
6
7
12
17
30
-13
25
17
25
6
7
12
24
39
-15
25
18
25
6
6
13
28
44
-16
24
19
26
5
6
15
23
46
-23
21
20
25
5
6
14
21
46
-25
21
21
24
5
5
14
27
40
-13
20

BMN 1. Hafta Maçları

F.T. Antalyaspor
2 - 0
Gençlerbirliği
Ç. Rizespor
1 - 2
Fenerbahçe
F. Karagümrük
3 - 0
Y. Malatyaspor
Galatasaray
3 - 1
Gaziantep F.K.
Göztepe
5 - 1
Y. Denizlispor
A. Hatayspor
2 - 0
M. Başakşehir
H.K. Kayserispor
1 - 0
Kasımpaşa
MKE Ankaragücü
1 - 2
B.B. Erzurumspor
D.G. Sivasspor
0 - 2
A. Alanyaspor
Trabzonspor
1 - 3
Beşiktaş

BMN 2. Hafta Maçları

A. Alanyaspor
2 - 0
H.K. Kayserispor
Beşiktaş
1 - 1
F.T. Antalyaspor
B.B. Erzurumspor
1 - 2
D.G. Sivasspor
Fenerbahçe
0 - 0
A. Hatayspor
Gaziantep F.K.
2 - 2
F. Karagümrük
Gençlerbirliği
0 - 0
İ.H. Konyaspor
Kasımpaşa
2 - 0
Ç. Rizespor
M. Başakşehir
0 - 2
Galatasaray
Y. Denizlispor
0 - 0
Trabzonspor
Y. Malatyaspor
1 - 1
Göztepe

BMN 3. Hafta Maçları

F.T. Antalyaspor
1 - 0
Y. Denizlispor
Ç. Rizespor
1 - 1
A. Alanyaspor
F. Karagümrük
2 - 0
M. Başakşehir
Galatasaray
0 - 0
Fenerbahçe
Göztepe
2 - 2
Gaziantep F.K.
A. Hatayspor
1 - 0
Kasımpaşa
H.K. Kayserispor
1 - 3
B.B. Erzurumspor
İ.H. Konyaspor
4 - 1
Beşiktaş
D.G. Sivasspor
0 - 0
MKE Ankaragücü
Trabzonspor
3 - 1
Y. Malatyaspor

BMN 4. Hafta Maçları

A. Alanyaspor
6 - 0
A. Hatayspor
Beşiktaş
0 - 1
Gençlerbirliği
B.B. Erzurumspor
0 - 0
Ç. Rizespor
Fenerbahçe
2 - 1
F. Karagümrük
Gaziantep F.K.
1 - 1
Trabzonspor
Kasımpaşa
1 - 0
Galatasaray
M. Başakşehir
0 - 0
Göztepe
MKE Ankaragücü
0 - 1
H.K. Kayserispor
Y. Denizlispor
0 - 0
İ.H. Konyaspor
Y. Malatyaspor
1 - 0
F.T. Antalyaspor

BMN 5. Hafta Maçları

F.T. Antalyaspor
1 - 1
Gaziantep F.K.
Ç. Rizespor
5 - 3
MKE Ankaragücü
F. Karagümrük
1 - 1
Kasımpaşa
Galatasaray
1 - 2
A. Alanyaspor
Gençlerbirliği
1 - 2
Y. Denizlispor
Göztepe
2 - 3
Fenerbahçe
A. Hatayspor
3 - 0
B.B. Erzurumspor
H.K. Kayserispor
1 - 3
D.G. Sivasspor
İ.H. Konyaspor
1 - 1
Y. Malatyaspor
Trabzonspor
0 - 2
M. Başakşehir

BMN 6. Hafta Maçları

A. Alanyaspor
2 - 0
F. Karagümrük
B.B. Erzurumspor
1 - 2
Galatasaray
Fenerbahçe
3 - 1
Trabzonspor
Gaziantep F.K.
1 - 0
İ.H. Konyaspor
Kasımpaşa
0 - 0
Göztepe
M. Başakşehir
5 - 1
F.T. Antalyaspor
MKE Ankaragücü
2 - 0
A. Hatayspor
D.G. Sivasspor
0 - 2
Ç. Rizespor
Y. Denizlispor
2 - 3
Beşiktaş
Y. Malatyaspor
2 - 1
Gençlerbirliği

BMN 7. Hafta Maçları

F.T. Antalyaspor
1 - 2
Fenerbahçe
Beşiktaş
1 - 0
Y. Malatyaspor
Ç. Rizespor
1 - 0
H.K. Kayserispor
F. Karagümrük
5 - 1
B.B. Erzurumspor
Galatasaray
1 - 0
MKE Ankaragücü
Gençlerbirliği
1 - 1
Gaziantep F.K.
Göztepe
1 - 0
A. Alanyaspor
A. Hatayspor
1 - 1
D.G. Sivasspor
İ.H. Konyaspor
1 - 2
M. Başakşehir
Trabzonspor
3 - 4
Kasımpaşa

BMN 8. Hafta Maçları

A. Alanyaspor
1 - 1
Trabzonspor
B.B. Erzurumspor
1 - 1
Göztepe
Fenerbahçe
0 - 2
İ.H. Konyaspor
Gaziantep F.K.
3 - 1
Beşiktaş
H.K. Kayserispor
0 - 1
A. Hatayspor
Kasımpaşa
2 - 2
F.T. Antalyaspor
M. Başakşehir
2 - 1
Gençlerbirliği
MKE Ankaragücü
2 - 2
F. Karagümrük
D.G. Sivasspor
1 - 2
Galatasaray
Y. Malatyaspor
2 - 0
Y. Denizlispor

BMN 9. Hafta Maçları

F.T. Antalyaspor
0 - 2
A. Alanyaspor
Beşiktaş
3 - 2
M. Başakşehir
F. Karagümrük
1 - 1
D.G. Sivasspor
Galatasaray
1 - 1
H.K. Kayserispor
Gençlerbirliği
1 - 5
Fenerbahçe
Göztepe
3 - 1
MKE Ankaragücü
A. Hatayspor
2 - 2
Ç. Rizespor
İ.H. Konyaspor
2 - 1
Kasımpaşa
Trabzonspor
1 - 0
B.B. Erzurumspor
Y. Denizlispor
0 - 1
Gaziantep F.K.

BMN 10. Hafta Maçları

A. Alanyaspor
1 - 0
İ.H. Konyaspor
Ç. Rizespor
0 - 4
Galatasaray
B.B. Erzurumspor
2 - 2
F.T. Antalyaspor
Fenerbahçe
3 - 4
Beşiktaş
Gaziantep F.K.
2 - 2
Y. Malatyaspor
H.K. Kayserispor
0 - 0
F. Karagümrük
Kasımpaşa
2 - 0
Gençlerbirliği
M. Başakşehir
3 - 3
Y. Denizlispor
MKE Ankaragücü
0 - 1
Trabzonspor
D.G. Sivasspor
0 - 1
Göztepe

BMN 11. Hafta Maçları

F.T. Antalyaspor
1 - 0
MKE Ankaragücü
Beşiktaş
3 - 0
Kasımpaşa
F. Karagümrük
2 - 1
Ç. Rizespor
Galatasaray
3 - 0
A. Hatayspor
Gençlerbirliği
2 - 1
A. Alanyaspor
Göztepe
1 - 1
H.K. Kayserispor
İ.H. Konyaspor
2 - 0
B.B. Erzurumspor
Trabzonspor
1 - 1
D.G. Sivasspor
Y. Denizlispor
0 - 2
Fenerbahçe
Y. Malatyaspor
1 - 1
M. Başakşehir

BMN 12. Hafta Maçları

A. Alanyaspor
2 - 1
Beşiktaş
Ç. Rizespor
3 - 2
Göztepe
B.B. Erzurumspor
0 - 1
Gençlerbirliği
Fenerbahçe
0 - 3
Y. Malatyaspor
A. Hatayspor
3 - 1
F. Karagümrük
H.K. Kayserispor
0 - 0
Trabzonspor
Kasımpaşa
3 - 2
Y. Denizlispor
M. Başakşehir
1 - 2
Gaziantep F.K.
MKE Ankaragücü
4 - 3
İ.H. Konyaspor
D.G. Sivasspor
0 - 0
F.T. Antalyaspor

BMN 13. Hafta Maçları

F.T. Antalyaspor
2 - 0
H.K. Kayserispor
Beşiktaş
4 - 0
B.B. Erzurumspor
F. Karagümrük
2 - 1
Galatasaray
Gaziantep F.K.
3 - 1
Fenerbahçe
Gençlerbirliği
1 - 1
MKE Ankaragücü
Göztepe
0 - 1
A. Hatayspor
İ.H. Konyaspor
0 - 1
D.G. Sivasspor
Trabzonspor
2 - 1
Ç. Rizespor
Y. Denizlispor
1 - 0
A. Alanyaspor
Y. Malatyaspor
2 - 0
Kasımpaşa

BMN 14. Hafta Maçları

A. Alanyaspor
1 - 1
Y. Malatyaspor
Ç. Rizespor
2 - 1
F.T. Antalyaspor
B.B. Erzurumspor
1 - 2
Y. Denizlispor
Fenerbahçe
4 - 1
M. Başakşehir
Galatasaray
3 - 1
Göztepe
A. Hatayspor
0 - 1
Trabzonspor
H.K. Kayserispor
1 - 2
İ.H. Konyaspor
Kasımpaşa
0 - 4
Gaziantep F.K.
MKE Ankaragücü
0 - 1
Beşiktaş
D.G. Sivasspor
3 - 1
Gençlerbirliği

BMN 15. Hafta Maçları

Gaziantep F.K.
3 - 1
A. Alanyaspor
Göztepe
1 - 1
F. Karagümrük
Trabzonspor
0 - 2
Galatasaray
Y. Malatyaspor
1 - 3
B.B. Erzurumspor
F.T. Antalyaspor
0 - 6
A. Hatayspor
Beşiktaş
3 - 0
D.G. Sivasspor
Gençlerbirliği
3 - 2
H.K. Kayserispor
İ.H. Konyaspor
1 - 1
Ç. Rizespor
M. Başakşehir
2 - 2
Kasımpaşa
Y. Denizlispor
1 - 2
MKE Ankaragücü

BMN 16. Hafta Maçları

A. Alanyaspor
3 - 0
M. Başakşehir
Ç. Rizespor
1 - 1
Gençlerbirliği
B.B. Erzurumspor
1 - 1
Gaziantep F.K.
F. Karagümrük
1 - 2
Trabzonspor
Galatasaray
0 - 0
F.T. Antalyaspor
A. Hatayspor
2 - 1
İ.H. Konyaspor
H.K. Kayserispor
0 - 2
Beşiktaş
Kasımpaşa
0 - 3
Fenerbahçe
MKE Ankaragücü
3 - 1
Y. Malatyaspor
D.G. Sivasspor
2 - 2
Y. Denizlispor

BMN 17. Hafta Maçları

F.T. Antalyaspor
3 - 1
F. Karagümrük
Beşiktaş
6 - 0
Ç. Rizespor
Fenerbahçe
2 - 1
A. Alanyaspor
Gaziantep F.K.
2 - 0
MKE Ankaragücü
Gençlerbirliği
3 - 1
A. Hatayspor
İ.H. Konyaspor
4 - 3
Galatasaray
M. Başakşehir
1 - 0
B.B. Erzurumspor
Trabzonspor
1 - 0
Göztepe
Y. Denizlispor
0 - 1
H.K. Kayserispor
Y. Malatyaspor
2 - 2
D.G. Sivasspor

BMN 18. Hafta Maçları

Göztepe
0 - 1
F.T. Antalyaspor
A. Alanyaspor
1 - 2
Kasımpaşa
A. Hatayspor
2 - 2
Beşiktaş
B.B. Erzurumspor
0 - 3
Fenerbahçe
Ç. Rizespor
1 - 1
Y. Denizlispor
D.G. Sivasspor
2 - 1
Gaziantep F.K.
F. Karagümrük
2 - 1
İ.H. Konyaspor
Galatasaray
6 - 0
Gençlerbirliği
H.K. Kayserispor
1 - 0
Y. Malatyaspor
MKE Ankaragücü
1 - 2
M. Başakşehir

BMN 19. Hafta Maçları

Kasımpaşa
1 - 2
B.B. Erzurumspor
Beşiktaş
2 - 0
Galatasaray
F.T. Antalyaspor
1 - 1
Trabzonspor
Fenerbahçe
3 - 1
MKE Ankaragücü
Gaziantep F.K.
2 - 1
H.K. Kayserispor
Gençlerbirliği
1 - 3
F. Karagümrük
İ.H. Konyaspor
2 - 3
Göztepe
M. Başakşehir
1 - 1
D.G. Sivasspor
Y. Denizlispor
0 - 2
A. Hatayspor
Y. Malatyaspor
4 - 1
Ç. Rizespor

BMN 20. Hafta Maçları

Trabzonspor
3 - 1
İ.H. Konyaspor
A. Hatayspor
1 - 2
Y. Malatyaspor
B.B. Erzurumspor
1 - 1
A. Alanyaspor
Ç. Rizespor
3 - 0
Gaziantep F.K.
D.G. Sivasspor
1 - 1
Fenerbahçe
F. Karagümrük
1 - 4
Beşiktaş
Galatasaray
6 - 1
Y. Denizlispor
Göztepe
4 - 0
Gençlerbirliği
H.K. Kayserispor
2 - 0
M. Başakşehir
MKE Ankaragücü
1 - 0
Kasımpaşa

BMN 21. Hafta Maçları

A. Alanyaspor
4 - 3
MKE Ankaragücü
Beşiktaş
2 - 1
Göztepe
Fenerbahçe
3 - 0
H.K. Kayserispor
Gaziantep F.K.
1 - 1
A. Hatayspor
Gençlerbirliği
1 - 2
Trabzonspor
İ.H. Konyaspor
0 - 0
F.T. Antalyaspor
Kasımpaşa
2 - 0
D.G. Sivasspor
M. Başakşehir
1 - 1
Ç. Rizespor
Y. Denizlispor
1 - 2
F. Karagümrük
Y. Malatyaspor
0 - 1
Galatasaray

BMN 22. Hafta Maçları

Gençlerbirliği
0 - 1
F.T. Antalyaspor
Fenerbahçe
1 - 0
Ç. Rizespor
Y. Malatyaspor
0 - 0
F. Karagümrük
Gaziantep F.K.
1 - 2
Galatasaray
Y. Denizlispor
2 - 1
Göztepe
M. Başakşehir
1 - 5
A. Hatayspor
Kasımpaşa
0 - 1
H.K. Kayserispor
Beşiktaş
1 - 2
Trabzonspor
A. Alanyaspor
3 - 1
D.G. Sivasspor
B.B. Erzurumspor
1 - 0
MKE Ankaragücü

BMN 23. Hafta Maçları

H.K. Kayserispor
1 - 1
A. Alanyaspor
D.G. Sivasspor
0 - 0
B.B. Erzurumspor
A. Hatayspor
1 - 2
Fenerbahçe
F. Karagümrük
2 - 0
Gaziantep F.K.
Ç. Rizespor
1 - 1
Kasımpaşa
Galatasaray
3 - 0
M. Başakşehir
Trabzonspor
1 - 0
Y. Denizlispor
Göztepe
2 - 2
Y. Malatyaspor
F.T. Antalyaspor
1 - 1
Beşiktaş
İ.H. Konyaspor
0 - 0
Gençlerbirliği

BMN 24. Hafta Maçları

Y. Denizlispor
1 - 1
F.T. Antalyaspor
A. Alanyaspor
2 - 1
Ç. Rizespor
M. Başakşehir
0 - 1
F. Karagümrük
Fenerbahçe
0 - 1
Galatasaray
Gaziantep F.K.
2 - 0
Göztepe
Kasımpaşa
1 - 4
A. Hatayspor
Beşiktaş
1 - 0
İ.H. Konyaspor
Y. Malatyaspor
0 - 2
Trabzonspor
B.B. Erzurumspor
1 - 1
H.K. Kayserispor
MKE Ankaragücü
1 - 4
D.G. Sivasspor

BMN 25. Hafta Maçları

A. Hatayspor
0 - 0
A. Alanyaspor
Ç. Rizespor
0 - 2
B.B. Erzurumspor
F. Karagümrük
1 - 2
Fenerbahçe
Trabzonspor
1 - 0
Gaziantep F.K.
Galatasaray
2 - 1
Kasımpaşa
Göztepe
2 - 1
M. Başakşehir
H.K. Kayserispor
0 - 0
MKE Ankaragücü
F.T. Antalyaspor
1 - 1
Y. Malatyaspor
Gençlerbirliği
0 - 3
Beşiktaş
İ.H. Konyaspor
2 - 0
Y. Denizlispor

BMN 26. Hafta Maçları

Gaziantep F.K.
0 - 0
F.T. Antalyaspor
Kasımpaşa
3 - 2
F. Karagümrük
A. Alanyaspor
0 - 1
Galatasaray
Y. Denizlispor
1 - 0
Gençlerbirliği
Fenerbahçe
0 - 1
Göztepe
B.B. Erzurumspor
1 - 3
A. Hatayspor
Y. Malatyaspor
2 - 3
İ.H. Konyaspor
M. Başakşehir
0 - 1
Trabzonspor
D.G. Sivasspor
2 - 0
H.K. Kayserispor
MKE Ankaragücü
1 - 1
Ç. Rizespor

BMN 27. Hafta Maçları

F. Karagümrük
-
A. Alanyaspor
Galatasaray
-
B.B. Erzurumspor
Trabzonspor
-
Fenerbahçe
İ.H. Konyaspor
0 - 0
Gaziantep F.K.
Göztepe
-
Kasımpaşa
F.T. Antalyaspor
-
M. Başakşehir
A. Hatayspor
-
MKE Ankaragücü
Ç. Rizespor
-
D.G. Sivasspor
Beşiktaş
3 - 0
Y. Denizlispor
Gençlerbirliği
1 - 1
Y. Malatyaspor

BMN 28. Hafta Maçları

Fenerbahçe
-
F.T. Antalyaspor
Y. Malatyaspor
-
Beşiktaş
B.B. Erzurumspor
-
F. Karagümrük
MKE Ankaragücü
-
Galatasaray
Gaziantep F.K.
-
Gençlerbirliği
A. Alanyaspor
-
Göztepe
M. Başakşehir
-
İ.H. Konyaspor
Kasımpaşa
-
Trabzonspor

BMN 29. Hafta Maçları

Trabzonspor
-
A. Alanyaspor
Göztepe
-
B.B. Erzurumspor
İ.H. Konyaspor
-
Fenerbahçe
A. Hatayspor
-
H.K. Kayserispor
F.T. Antalyaspor
-
Kasımpaşa
Gençlerbirliği
-
M. Başakşehir
F. Karagümrük
-
MKE Ankaragücü
Galatasaray
-
D.G. Sivasspor

BMN 30. Hafta Maçları

A. Alanyaspor
-
F.T. Antalyaspor
M. Başakşehir
-
Beşiktaş
D.G. Sivasspor
-
F. Karagümrük
Fenerbahçe
-
Gençlerbirliği
MKE Ankaragücü
-
Göztepe
Kasımpaşa
-
İ.H. Konyaspor
B.B. Erzurumspor
-
Trabzonspor
Gaziantep F.K.
-
Y. Denizlispor

BMN 31. Hafta Maçları

İ.H. Konyaspor
-
A. Alanyaspor
Galatasaray
-
Ç. Rizespor
F.T. Antalyaspor
-
B.B. Erzurumspor
Beşiktaş
-
Fenerbahçe
F. Karagümrük
-
H.K. Kayserispor
Gençlerbirliği
-
Kasımpaşa
Trabzonspor
-
MKE Ankaragücü
Göztepe
-
D.G. Sivasspor

BMN 32. Hafta Maçları

MKE Ankaragücü
-
F.T. Antalyaspor
Kasımpaşa
-
Beşiktaş
A. Alanyaspor
-
Gençlerbirliği
H.K. Kayserispor
-
Göztepe
B.B. Erzurumspor
-
İ.H. Konyaspor
D.G. Sivasspor
-
Trabzonspor
Fenerbahçe
-
Y. Denizlispor
M. Başakşehir
-
Y. Malatyaspor

BMN 33. Hafta Maçları

Beşiktaş
-
A. Alanyaspor
Göztepe
-
Ç. Rizespor
Gençlerbirliği
-
B.B. Erzurumspor
F. Karagümrük
-
A. Hatayspor
Trabzonspor
-
H.K. Kayserispor
Y. Denizlispor
-
Kasımpaşa
İ.H. Konyaspor
-
MKE Ankaragücü
F.T. Antalyaspor
-
D.G. Sivasspor

BMN 34. Hafta Maçları

H.K. Kayserispor
-
F.T. Antalyaspor
B.B. Erzurumspor
-
Beşiktaş
Fenerbahçe
-
Gaziantep F.K.
MKE Ankaragücü
-
Gençlerbirliği
D.G. Sivasspor
-
İ.H. Konyaspor
Ç. Rizespor
-
Trabzonspor
A. Alanyaspor
-
Y. Denizlispor
Kasımpaşa
-
Y. Malatyaspor

BMN 35. Hafta Maçları

Y. Malatyaspor
-
A. Alanyaspor
F.T. Antalyaspor
-
Ç. Rizespor
Y. Denizlispor
-
B.B. Erzurumspor
M. Başakşehir
-
Fenerbahçe
Göztepe
-
Galatasaray
Trabzonspor
-
A. Hatayspor
İ.H. Konyaspor
-
H.K. Kayserispor
Gaziantep F.K.
-
Kasımpaşa
Beşiktaş
-
MKE Ankaragücü
Gençlerbirliği
-
D.G. Sivasspor

BMN 36. Hafta Maçları

A. Alanyaspor
-
Gaziantep F.K.
F. Karagümrük
-
Göztepe
Galatasaray
-
Trabzonspor
B.B. Erzurumspor
-
Y. Malatyaspor
A. Hatayspor
-
F.T. Antalyaspor
D.G. Sivasspor
-
Beşiktaş
H.K. Kayserispor
-
Gençlerbirliği
Ç. Rizespor
-
İ.H. Konyaspor
Kasımpaşa
-
M. Başakşehir
MKE Ankaragücü
-
Y. Denizlispor

BMN 37. Hafta Maçları

M. Başakşehir
-
A. Alanyaspor
Gençlerbirliği
-
Ç. Rizespor
Gaziantep F.K.
-
B.B. Erzurumspor
Trabzonspor
-
F. Karagümrük
F.T. Antalyaspor
-
Galatasaray
İ.H. Konyaspor
-
A. Hatayspor
Beşiktaş
-
H.K. Kayserispor
Fenerbahçe
-
Kasımpaşa
Y. Malatyaspor
-
MKE Ankaragücü
Y. Denizlispor
-
D.G. Sivasspor

BMN 38. Hafta Maçları

F. Karagümrük
-
F.T. Antalyaspor
Ç. Rizespor
-
Beşiktaş
A. Alanyaspor
-
Fenerbahçe
MKE Ankaragücü
-
Gaziantep F.K.
A. Hatayspor
-
Gençlerbirliği
Galatasaray
-
İ.H. Konyaspor
B.B. Erzurumspor
-
M. Başakşehir
Göztepe
-
Trabzonspor
H.K. Kayserispor
-
Y. Denizlispor
D.G. Sivasspor
-
Y. Malatyaspor

BMN 39. Hafta Maçları

BMN 40. Hafta Maçları

BMN 41. Hafta Maçları

BMN 42. Hafta Maçları

Spor Toto Süperlig 1.Hafta

Trabzonspor

1


Beşiktaş

3

Yer : Şenol Güneş Spor Kompleksi
Hakem : Ali Şansalan
Tarih : 13.09.2020  Saat : 20:00
Spor Toto Süperlig 2.Hafta

Y. Denizlispor

0


Trabzonspor

0

Yer : Volkan Bayarslan
Hakem : Denizli Atatürk Stadı
Tarih : 19.09.2020  Saat : 16:00
Spor Toto Süperlig 3.Hafta

Trabzonspor

3


Y. Malatyaspor

1

Yer : Şenol Güneş Spor Kompleksi
Hakem : Özgür Yankaya
Tarih : 26.09.2020  Saat : 19:00
Spor Toto Süperlig 4.Hafta

Gaziantep F.K.

1


Trabzonspor

1

Yer : Kalyon Stadyumu
Hakem : Fırat Aydınus
Tarih : 02.10.2020  Saat : 20:00
Spor Toto Süperlig 5.Hafta

Trabzonspor

0


M. Başakşehir

2

Yer : Şenol Güneş Spor Kompleksi
Hakem : Bahattin Şimşek
Tarih : 17.10.2020  Saat : 19:00
Spor Toto Süperlig 6.Hafta

Fenerbahçe

3


Trabzonspor

1

Yer : Ülker Stadyumu
Hakem : Cüneyt Çakır
Tarih : 25.10.2020  Saat : 19:00
Spor Toto Süperlig 7.Hafta

Trabzonspor

3


Kasımpaşa

4

Yer : Şenol Güneş Spor Kompleksi
Hakem : Tugay Kaan Numanoğlu
Tarih : 30.10.2020  Saat : 20:00
Spor Toto Süperlig 8.Hafta

A. Alanyaspor

1


Trabzonspor

1

Yer : Bahçeşehir Okulları Stadyumu
Hakem : Ali Palabıyık
Tarih : 07.11.2020  Saat : 16:00
Spor Toto Süperlig 9.Hafta

Trabzonspor

1


B.B. Erzurumspor

0

Yer : Şenol Güneş Spor Kompleksi
Hakem : Erkan Özdamar
Tarih : 22.11.2020  Saat : 19:00
Spor Toto Süperlig 10.Hafta

MKE Ankaragücü

0


Trabzonspor

1

Yer : Eryaman Stadyumu
Hakem : Mustafa Öğretmenoğlu
Tarih : 27.11.2020  Saat : 19:30
Spor Toto Süperlig 11.Hafta

Trabzonspor

1


D.G. Sivasspor

1

Yer : Şenol Güneş Spor Kompleksi
Hakem : Suat Arslanboğa
Tarih : 07.12.2020  Saat : 19:30
Spor Toto Süperlig 12.Hafta

H.K. Kayserispor

0


Trabzonspor

0

Yer : BB Kadir Has Stadyumu
Hakem : Burak Şeker
Tarih : 12.12.2020  Saat : 16:00
Spor Toto Süperlig 13.Hafta

Trabzonspor

2


Ç. Rizespor

1

Yer : Şenol Güneş Spor Kompleksi
Hakem : Ali Şansalan
Tarih : 19.12.2020  Saat : 16:00
Spor Toto Süperlig 14.Hafta

A. Hatayspor

0


Trabzonspor

1

Yer : Antakya Stadyumu
Hakem : Abdulkadir Bitigen
Tarih : 22.12.2020  Saat : 16:00
Spor Toto Süperlig 15.Hafta

Trabzonspor

0


Galatasaray

2

Yer : Şenol Güneş Spor Kompleksi
Hakem : Halil Umut Meler
Tarih : 26.12.2020  Saat : 19:00
Spor Toto Süperlig 16.Hafta

F. Karagümrük

1


Trabzonspor

2

Yer : Vodafone Park
Hakem : Ali Palabıyık
Tarih : 03.01.2021  Saat : 16:00
Spor Toto Süperlig 17.Hafta

Trabzonspor

1


Göztepe

0

Yer : Şenol Güneş Spor Kompleksi
Hakem : Cüneyt Çakır
Tarih : 06.01.2021  Saat : 16:00
Spor Toto Süperlig 19.Hafta

F.T. Antalyaspor

1


Trabzonspor

1

Yer : Antalya Stadyumu
Hakem : Ali Palabıyık
Tarih : 16.01.2021  Saat : 19:00
Spor Toto Süperlig 20.Hafta

Trabzonspor

3


İ.H. Konyaspor

1

Yer : Şenol Güneş Spor Kompleksi
Hakem : Abdulkadir Bitigen
Tarih : 19.01.2021  Saat : 19:00
Spor Toto Süperlig 21.Hafta

Gençlerbirliği

1


Trabzonspor

2

Yer : Eryaman Stadyumu
Hakem : Mustafa Öğretmenoğlu
Tarih : 23.01.2021  Saat : 16:00
Spor Toto Süperlig 22.Hafta

Beşiktaş

1


Trabzonspor

2

Yer : Vodafone Park
Hakem : Halil Umut Meler
Tarih : 31.01.2021  Saat : 19:00
Spor Toto Süperlig 23.Hafta

Trabzonspor

1


Y. Denizlispor

0

Yer : Şenol Güneş Spor Kompleksi
Hakem : Tugay Kaan Numanoğlu
Tarih : 04.02.2021  Saat : 19:00
Spor Toto Süperlig 24.Hafta

Y. Malatyaspor

0


Trabzonspor

2

Yer : Yeni Malatya Stadyumu
Hakem : Erkan Özdamar
Tarih : 08.02.2021  Saat : 19:00
Spor Toto Süperlig 25.Hafta

Trabzonspor

1


Gaziantep F.K.

0

Yer : Şenol Güneş Spor Kompleksi
Hakem : Zorbay Küçük
Tarih : 13.02.2021  Saat : 16:00
Spor Toto Süperlig 26.Hafta

M. Başakşehir

0


Trabzonspor

1

Yer : Fatih Terim Stadyumu
Hakem : Halil Umut Meler
Tarih : 19.02.2021  Saat : 19:00
Spor Toto Süperlig 27.Hafta

Trabzonspor


Fenerbahçe

Yer : Şenol Güneş Spor Kompleksi
Hakem : Yaşar Kemal Uğurlu
Tarih : 28.02.2021  Saat : 19:00
Spor Toto Süperlig 28.Hafta

Kasımpaşa


Trabzonspor

Yer : Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu
Tarih : 04.03.2021  Saat : 16:00
Spor Toto Süperlig 29.Hafta

Trabzonspor


A. Alanyaspor

Yer : Şenol Güneş Spor Kompleksi
Tarih : 08.03.2021  Saat : 16:00
Spor Toto Süperlig 30.Hafta

B.B. Erzurumspor


Trabzonspor

Spor Toto Süperlig 31.Hafta

Trabzonspor


MKE Ankaragücü

Spor Toto Süperlig 32.Hafta

D.G. Sivasspor


Trabzonspor

Spor Toto Süperlig 33.Hafta

Trabzonspor


H.K. Kayserispor

Spor Toto Süperlig 34.Hafta

Ç. Rizespor


Trabzonspor

Spor Toto Süperlig 35.Hafta

Trabzonspor


A. Hatayspor

Spor Toto Süperlig 36.Hafta

Galatasaray


Trabzonspor

Spor Toto Süperlig 37.Hafta

Trabzonspor


F. Karagümrük

Spor Toto Süperlig 38.Hafta

Göztepe


Trabzonspor